×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
21. februāris, 2017
Drukāt

Latviešu hokejists ar lauztu kāju, sāpēs kliedzot, Anglijā divas stundas gaida mediķus (31)

foto - Lincolnshire Reporterfoto - Lincolnshire Reporter

Dzīves trakākās sāpes nācies piedzīvot Šefīldas “Ice Tigers” komandas sastāvā spēlējošajam latviešu hokejistam Armandam Pastaram, kurš ar salauztu kāju vairāk kā divas stundas gaidījis ātrās palīdzības ierašanos

Kā raksta “Lincolnshire Reporter”, NRHC (Northern Rec Hockey Cup) kausa spēlē starp Šefīldas “Ice Tigers” un Grimsbijas “Ice Bears” komandām Armands Pastars neveiksmīgi mēģināja pielietot spēka paņēmienu, kura izpildes laikā salauza kāju. Spēlētāja potīte bija “izgriezusies” par 90 grādiem, bet pats hokejists, sāpēs kliegdams, palika uz ledus.

Pirmo palīdzību turpat laukumā centušies sniegt klātesošie, taču tā kā spēlētājs bijis lielā sāpju šokā, tika nolemts sagaidīt profesionālu mediķu ierašanos.

Tūdaļ pēc notikušā tika izsaukta ātrā palīdzība, kuras ierašanos nācies gaidīt vairāk kā divas stundas. Tikai tad Pastars tika nogādāts Princeses Diānas hopitāli Grimsbijā, kur viņam nākamajā dienā tika veikta operācija.

Ātrās palīdzības pārstāvji norādījuši, ka prioritāte ir pacienti ar smagām traumām, bezsamaņā vai elpas zudumu. Tobrīd Grimsbijā bijuši astoņi izsaukumi un pacientiem mediķu ierašanos bija jāgaida no divām līdz četrām stundām.

Pievienot komentāru

Komentāri (31)

 1. Ha Veči.
  Es AHL 2006 gadā es fināla spelē ar salauzu kāju, un traumās nogulēju 2,5st uz guldas kamēr tiku uz galda

 2. Stingrais konservators Atbildēt

  Pofig, un Anglijas apmelojumi. 😀 Nekaa taada Anglijaa buut nevar, jo tur viss ir daudz grandiozaak nekaa suunu ciemaa!!
  ———-
  Tas bija humors. Iisteniibaa:
  1. Anglijaa ir komunistiskaa mediciina uz valsts reekjina pa velti. Komunismaa VIENMEER ir rindas, jo haljavas uz visiem nepietiek. Taa ir komunisma obligaata buutiiba.
  2. Nu i pareizi ka briti uzsplauj uz visaadu migrantu breekshanu un lociishanos saapees. Breksits rullee!!!! Meik Britania great again! Anglija – angljiem! Wohuuu!!

 3. interesanti kā var notikt spēle bez kvalificēta mdiķa klatbutnes ,pirtam vel kohejs kas ir taumatiska spēle

 4. Tas ir tikai normali, anglija ari uzņemsana jasez 3h.

 5. Ko jus celat breku uz tuksas vietas?

  Ja butu bijis tik traki ka raksta , mediki butu klat uzreiz, jo zvanot tiek noskaidrots stavoklis, izverteta situacija un nau ta ka raksta , pati stradaju slimnica un zinu kas ka ir ! Vinji sniedz instrukciju ka rikoties, lidz medium atbrauksanai , un tur klat tur uz vietas ari jabut sertificetiem medikiem kas sniedz palidzibu ievada pret sapju sprici ! Nau tik traki ka visi te stasta , js ir anglu valodu problemu nau pat ja pats nezini valodu , ir tulks . Un tas ir pedejas mulkibas ka slimica nenem preti ! Piekritu pie GP nau jegas iet jo tur pasaka lai dzer parecetamolu, slimnica visu uzreiz izdara, analizes parbaudes!

  • Vajadzētu, bet parasti nav, ne tur, ne arī LV. Labākajā gadījumā ir cilvēks ar pirmās palīdzības aptieciņu, kurš var palīdzēt sasitumiem un vieglām asiņošanām, ne jau lauztiem kauliem.

 6. Ko jus celat breku uz tuksas vietas?
  Ja butu bijis tik traki ka raksta mediki butu klat uzreiz, jo zvanot tiek noskaidrots stavoklis, izverteta situacija un nau ta ka raksta , pati stradaju slimnica un zinu kas ka ir ! Vinji sniedz instrukciju ka rikoties, lidz medium atbrauksanai , un tur klat tur uz vietas ari jabut sertificetiem medikiem kas sniedz palidzibu ievada pret sapju sprici ! Nau tik traki ka visi te stasta , js ir anglu valodu problemu nau pat ja pats nezini valodu , ir tulks . Un tas ir pedejas mulkibas ka slimica nenem preti ! Piekritu pie GP nau jegas iet jo tur pasaka lai dzer parecetamolu, slimnica visu uzreiz izdara, analizes parbaudes!

 7. Esmu bijis Uk slimnīcā kādas 4 reizes,vienmēr mani ir laicīgi pieņēmuši,uzklausījuši un izārstējuši,pie tam par velti.Tieši Latvijas mediķi man ir palikuši atmiņā ar nesteigšanos,un aicinājumu,, iedot pateicību avansā,,lai viss ātrāk notiktu,un pats ķirurgs atnāktu(viņam savā,lielākā pateicība jādod)

 8. Ko jus celat breku uz tuksas vietas?
  Ja butu bijis tik traki ka raksta mediki butu klat uzreiz, jo zvanot tiek noskaidrots stavoklis, izverteta situacija un nau ta ka raksta , pati stradaju slimnica un zinu kas ka ir ! Vinji sniedz instrukciju ka rikoties, lidz medium atbrauksanai , un tur klat tur uz vietas ari jabut sertificetiem medikiem kas sniedz palidzibu ievada pret sapju sprici !

 9. Pats esmu saskaries ar Uk medikiem.(iedzeriet Parecitamolu)viss.vispirms nomoka tad domaa…loti daudzi brauc uz Lv arstetis.

 10. mediķu ierašanos bija jāgaida – NĒ.
  mediķu ierašanās bija jāgaida – JĀ.
  \\
  gaidīt vairāk kā divas stundas – NĒ.
  gaidīt vairāk nekā divas stundas – JĀ.
  \\
  Un jāpielabo interpunkcija.

 11. Kur te var kko komentēt???

 12. Man patīk kā latviešu žurnālisti vai kas viņš ir Māris Siliņš izdomā rakstus…….Nevis vairāk kā 2 stundas,bet gandrīz 2 stundas……..Nevis potīte,bet zem ceļa lauzta kāja un nevis Armands pielietoja spēkā paņēmienu,bet pret viņu pielietoja….Es biju uz laukuma un redzēju visu.

 13. Latvijā viss ir slikti, Anglijā gan labi.

 14. Traki. Hokejists varbūt varēs iedomāties, ka jūtas dzemdētājas, kuras stundām mokās sāpēs.

 15. Nu, ko, laiks novērtēt, ka Latvijas medicīna tomēr nav tik slikta, ko?

 16. Ne tikai Lv hokejistam jagaida. Mums UK dzivojosajiem nakas gaidit pat nedelas kamer tiekam pie arstiem. Tas te ir tiri normali.

 17. Pretsāpju līdzekļi uz vietas nebija?

 18. Es 6 reizes aizbraucu uz slimnicu UK ,bez ātrās palídzíbas. Viñi mani nepieñèma. Nu kad zaudèju samañu no säpèm ,tad pamodos slimnícā operācijas zālē. Pèctam aizbildinäjās,ka es pärāk veselíga esot izskatíjusies,tāpēc mani nepieñēma 🙁 ,bet man bija kauns uzbāsties ,bet nezināju vairs kur vērsties pēc palīdzības,jo ar tādām sāpêm uz LV netikt. Paldies,ka LV vēl ir medicīna,ja nebūtu dzīvojusi 15 gadus ārpus LV ,nezinätu ,ka ir tā ,ka medicīnas nav nekādas

 19. Es 6 reizes aizbraucu uz slimnicu UK ,bez ātrās palídzíbas. Viñi mani nepieñèma. Nu kad zaudèju samañu no säpèm ,tad pamodos slimnícā operācijas zālē. Pèctam aizbildinäjās,ka es pärāk veselíga esot izskatíjusies,tāpēc mani nepieñēma 🙁 ,bet man bija kauns uzbāsties ,bet nezināju vairs kur vērsties pēc palīdzības,jo ar tādām sāpêm uz LV netikt. Paldies,ka LV vēl ir medicīna,ja nebūtu dzīvojusi 15 gadus ārpus LV ,nezinätu ,ka ir tā ,ka medicīnas nav nekādas

Draugiem Facebook Twitter Google+