×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
4. septembris, 2014
Drukāt

Latviešu īsfilmu speciālizlase “Baltajā naktī”

Balts naktis

“Dzīve – tas ir kino!” – šādu devīzi Baltās nakts īpašajai kinoprogrammai izvēlējies Rīgas Starptautiskais filmu festivāls 2ANNAS, piedāvājot skatītājiem unikālu iespēju pirms festivāla norises oktobrī kino cienītājiem noskatīties 39 jaunākās Latvijā veidotās īsfilmas, portālam LA.lv pavēstīja rīkotāji.

Iepazīstinot Rīgas un tās viesus ar arvien plašāku popularitāti gūstošo īsfilmas formātu, 6. septembrī visas nakts garumā 2ANNAS izrādīs visas Baltijas īsfilmu konkursam iesūtītās filmas. Seansi būs skatāmi divos kinoteātros: “Splendid Palace” mazajā zālē, kur katra seansa sākumā būs iespēja noskatīties arī leģendāro Meljesa īsfilmu “Ceļojums uz Mēnesi” (1902), kā arī “Ksuns”.

Līdztekus filmu seansiem Baltās nakts apmeklētājus iepriecinās arī audiovizuāla performance “Andalūzijas suns” telpās. Programmu ar devīzi “Dzīve – tas ir kino!” īstenos DJ Roberts Gobziņš un VJ Linda Konone.

“Šī ir unikāla iespēja noskatīties jaunākos darbus no Latvijas, jo liela daļa šo darbu nekur citur neparādīsies,” par 2ANNAS programmu Baltajā naktī stāsta festivāla programmu direktore Anna Veilande-Kustikova. “Esam pārliecināti, ka šodienas īsfilmās redzamas rītdienas pilnmetrāžas filmu tendences, tāpēc varam teikt, ka šajā notikumiem bagātajā naktī būs iespēja ieraudzīt nākotnes Latvijas kino tendences,” programmu direktore papildina.

Programma “Splendid Palace” skatītājiem sāksies plkst. 18, savukārt “KSunī” – plkst. 23 un turpināsies līdz trijiem naktī. Festivāla pārstāvji aicina ikvienu viesoties arī “Andalūzijas suns” telpās no plkst. 22 līdz pat trijiem naktī , kur apmeklētāji tāpat tiks aicināti sekot devīzei “Dzīve – tas ir kino!”, tomēr precīzākas detaļas netiek izpaustas. Uzstāšanās paredzēta laika posmā no plkst. 22 līdz 23:30, no plkst. 00:00 līdz 1:30, kā arī no plkst. 2 līdz 3. Ieeja visos pasākumos ir bez maksas.

Skatītājiem abos kinoteātros būs iespēja aizpildīt anketu, nobalsojot par redzētajām filmām. Anketas ļaus noskaidrot Baltās nakts apmeklētāju gaumi, kā arī dos iespēju izlozēt vienu laimīgo skatītāju, kurš laimēs akreditācijas karti uz 2ANNAS festivālu, kas notiks no 17. līdz 26. oktobrim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+