Mobilā versija
+6.8°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
16. augusts, 2016
Drukāt

Latviešiem jaunuzņēmums – modinātāja izmēra ziņotājs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Personificējamais “Wi-Fi” ekrāns “Displio”, kuru radījuši entuziasti no “Draugiem Group”, piegādāts visiem “Kickstarter” kampaņas atbalstītājiem, un nu sākta arī “Displio” tirdzniecība internetā.

Latvijā tapusī ierīce kolektīvā finansējuma vietnē “Kickstarter” pārsniedza nepieciešamos 65 000 dolārus, kopumā savācot 154 814 dolāru lielu finansējumu. “Displio” aprīkots ar 2,7 collu diagonāles “E-ink” ekrānu un vizuāli atgādina modinātāju. Tas aprīkots arī ar skaļruni, iebūvētu akumulatoru un sensoriem, kas nosaka tā novietojumu. Tas var rādīt kalendāra atgādinājumus, ienākošos e-pastus, laika ziņas, tvitera vai “Facebook” jaunumus. Pie tīmekļa “Displio” pieslēdzas, izmantojot “Wi-FI” savienojumu, bet tā vadība un konfigurācija iespējama, izmantojot viedtālruņa lietotni “iOS” vai “Android” vidē. Pirmie interesenti “Displio” ieguva jau pērn septembrī, taču nu iekārta pieejama ikvienam. To var iegādāties par 130 eiro vietnē “getdisplio.com”.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+