Mobilā versija
+17.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
19. septembris, 2014
Drukāt

Latviešu laikmetīgā fotogrāfija skatāma Ķīnā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 19. septembra, Ķīnas pilsētā Pinjao, vienā no Ķīnas lielākajiem fotofestivāliem skatāma Rīga 2014 izstāde “Viewfinders. Laikmetīgā Baltijas un Ziemeļvalstu fotogrāfija”, portālam LA.lv pastāstīja Rīga 2014 komunikāciju speciālists Mārtiņš Drēģeris.

Izstāde Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros veidota projektā “Rīgas Fotomēnesis 2014” un Rīgā bija apskatāma šī gada pavasarī.

Patlaban izstāde iekļauta starptautiskā fotogrāfijas festivāl The 14th China Pingyao International Photography Festival, kas dibināts 2001.gadā, ir viens no lielākajiem fotogrāfijas festivāliem Ķīnā. Katru gadu rudenī tas piedāvā vairākas izstādes no visas pasaules.

Izstāde “Viewfinders. Laikmetīgā Baltijas un Ziemeļvalstu fotogrāfija” fokusējas uz cilvēku sevis meklējumiem šodien, viņu privāto telpu un jautājumiem sev pašiem, kā arī piederība laikmetīgajai fotogrāfijai, kas norāda ne tikai uz nesenu darbu tapšanas laika periodu, bet arī uz mākslinieku domu laikmetīgumu un interesi strādāt ar aktuālām tēmām. Noteicošās starp tām atklāj izstādes kuratore Inga Brūvere, pētot un iepazīstot situāciju Baltijas un Ziemeļvalstu pēdējo gadu fotomākslā.

Pievienot komentāru

"Serebreņņikova lietā" rīkos protesta akcijuPēc tam, kad 21. jūnijā Maskavas Presņas rajona tiesa arestēja bijušo "Gogoļa centra" direktoru Alekseju Malobrodski, 28. jūnijā Krievijas galvaspilsētas teātru darbinieki nolēmuši rīkot protesta akciju, ziņo "Radio Svoboda".
Draugiem Facebook Twitter Google+