euroleague.net

Latviešu pārstāvētā “Baskonia” ielaužas Eirolīgas astotniekā 1

Latvijas basketbolisti Jānis Timma un Rinalds Mālmanis ceturtdien guva attiecīgi septiņus un divus punktus ULEB Eirolīgas 26.kārtas spēlē, viņu pārstāvētajai Spānijas komandai Vitorijas “Baskonia” gūstot svarīgu uzvaru cīņā par izslēgšanas turnīru.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Vitorijas komandas basketbolisti savā laukumā ar rezultātu 84:64 (27:19, 16:14, 24:12, 17:19) sagrāva Lietuvas grandu Kauņas “Žalgiris”.

Timma šajā mačā laukumā bija 24 minūtes un 52 sekundes, realizēdams divus no četriem tālmetieniem un savu vienīgo soda metienu.
Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra trīs bumbas, pieļāva vienu kļūdu, divas reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja vienu piezīmi, tikdams pie deviņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Savukārt Mālmanis septiņās minūtēs un vienā sekundē realizēja savus abus soda metienus, bet aizmeta garām divus divpunktniekus.
Viņam šajā spēlē bija arī viena atlēkusī bumba, viena pārtverta piespēle, divas piezīmes un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Urugvajas izlases aizsargs Džeisons Greindžers, kamēr 15 punktus guva francūzis Vensāns Puarjē.
Lietuvas vienībā 12 punktus guva Kevins Pangoss.

Tikmēr Jānis Strēlnieks ceturtdien guva piecus punktus, kamēr viņa pārstāvētā Grieķijas vicečempione Pirejas “Olympiakos” savā laukumā ar rezultātu 63:90 (17:22, 21:18, 14:23, 11:27) kapitulēja Barselonas “Lassa” komandai ar Rodionu Kurucu sastāvā.

Strēlnieks šajā spēlē laukumā pavadīja 15 minūtes un vienu sekundi, kuru laikā realizēja vienu no trim tālmetieniem un abus soda metienus.
Tāpat talsinieks izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli, trīs reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja vienu piezīmi, nopelnīdams trīs efektivitātes koeficienta punktus.

Kurucs laukumā bija mača noslēdzošās divas minūtes un 25 sekundes, kuru laikā izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, pārtvēra vienu piespēli un tika pie diviem efektivitātes koeficienta punktiem.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 19 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām bija horvāts Ante Tomičs, kamēr “Olympiakos” rindās ar 14 punktiem un 12 bumbām zem groziem atzīmējās amerikānis Džemels Maklīns.