foto – ITAR-TASS/Scanpix

Latviešu pirmā savstarpējā izslēgšanas kauja beidzas otrajā pagarinājumā 0

KHL Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas pirmajā spēlē Martiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” trešajā pagarinājumā ar 1:0 pārspēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuru pārstāv Kaspars Daugaviņš, trenē Pēteris Skudra un viņam palīdz Ģirts Ankipāns.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Vienīgos vārtus spēles 93. minūtē guva Maksims Karpovs. Pirms tam vairākas iespējas izcelties bija arī Mārtiņam Karsumam, kurš lauumā bija 25 minūtes, trīs reizes meta pa vārtiem un izdarīja piecus spēka paņēmienus.
Kaspars Daugaviņš arī nospēlēja 25 minūtes un pa pretinieka vārtiem meta vienreiz.

Artūrs Kulda izcēlās ar rezultatīvu piespēli, tomēr Helsinku “Jokerit” izbraukumā ar 2:4 atzina Maskavas “CSKA” pārākumu. Ceturto reizi ripa tika raidīta tukšos “Jokerit” vārtos. Pēc diviem kautiņiem ar vairāku hokejistu līdzdalību, spēles pēdējās sekundes palika neizspēlētas.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas “SKA” sērijas pirmajā spēlē ar 3:1 pārspēja “Vitjaz”. Vēl viena spēlē “Lokomotiv” ar 3:1 pieveica Minskas “Dinamo”.

Rietumu konferences ceturtdaļfinālu otrās spēles tiks aizvadītas ceturtdien, trešdien pirmās spēles aizvadīs Austrumu konferences komandas.