×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
6. februāris, 2012
Drukāt

Latviešu tautiskā josta

josta

Vidzeme vienmēr pārsteidz ar dabas skaistumu, daudzveidīgu kultūrvēsturisko mantojumu un tautas tradīcijām.

 

Ar Tūrisma attīstības valsts aģentūras atbalstu izdota Vidzemes tūrisma karte, kurā iekļauti vairāki brīvdienu maršruti reģiona iepazīšanai un apceļošanai gan individuāli, gan ģimenēm ar bērniem, prieku pauž Vidzemes Tūrisma asociācijas biroja vadītāja Anna Kupče. Jauns ceļvedis ir arī Turaidas muzejrezervātam. Tomēr citus gada tūrisma piedāvājumu noslēpumus A. Kupče pirms izstādes Balttour gan neatklāj.

Visās izstādes dienās Vidzemes stendā varēs iesaistīties un līdzdarboties dažādās aktivitātēs. Viens no sirsnīgākajiem un tautiskajiem notikumiem grasās būt “Vēverīšu” saimnieces apmācība tautiskās jostas aušanā, lielus un mazus aicinot piedalīties rekorda uzstādīšanā, lai šoreiz darinātu pašu garāko!

“Saviļņojošās Vidzemes” pārstāvji gatavi piedāvāt radošās darbnīcas bērniem un vecākiem, dažādu jūras gardumu degustācijas. Būs arī Franču pavārmākslas skolas prezentācija, kultūras grupas uzstāšanās un Minhauzena Jakobīnes nostāsti.

Vidzemes augstienes pārstāvji sola pārsteigt ar atraktīviem jautājumiem, uzdevumiem, Cesvaines pils meistarklasi un daudzveidīgām degustācijām. Izstādē būšot sastopams arī balts runcis no Vecpiebalgas puses! Nez kādēļ?

Vidzemes stenda apmeklētājiem sola arī Smiltenes puses “Donās” ceptās maizītes un “Valmiermuižas” alutiņa baudīšanu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+