×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
11. decembris, 2012
Drukāt

Latviešu Ziemassvētku vecīša birojs ir Pāvilostā

Foto - LETAFoto - LETA

Latviešu Ziemassvētku vecītis dzīvo vai vismaz uztur biroju Pāvilostā, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja Latvijas Pasta sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Plone.

Paziņojumā medijiem, kur pasts aicina bērnus rakstīt vēstules Ziemassvētku vecītim uz pareizo adresi, teikts, ka tā ir: Ziemassvētku vecīša birojs, Smiltnieki, Ziemupe, Vērgales pagasts, Pāvilostas novads, Latvija LV-3463.

Lai vēstule veiksmīgi sasniegtu adresātu, uz tās jānorāda precīza Ziemassvētku vecīša adrese, pievienojot atbilstošas nominālvērtības pastmarkas, atgādina pasts.

Vienkāršu vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā iespējams nosūtīt, izmantojot pastmarku ar nominālvērtību 35 santīmi, savukārt Santa Klausam Somijā – ar nominālvērtību 50 santīmi.

Savukārt “globālā” Ziemassvētku vecīša “Santa Claus” pārstāvniecība ir Somijā ar adresi; Santa Claus, Arctic Circle, 96930Rovaniemi, Finland.

Kā izriet no informācijas internetā, šī adrese ik gadus saņem ap 600 000 Ziemassvētku vecītim adresētu vēstuļu no 198 valstīm. Somu valodā Ziemassvētku vecīti sauc “Joulupukki”, kas burtiskā tulkojumā nozīmē “Ziemassvētku āzis”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+