Kokteilis
Stilo

Latviešu zīmolam “pas de marque” jaunajā kolekcijā – rišas un volāni 16

Publicitātes foto

Latviešu modes zīmola pas de marque salonā norisinājās jaunās trikotāžas apģērbu kolekcijas prezentācija. Kolekcijai dots nosaukums TH[f]RILLS, kas ir veidots kā vārdu spēle: trhrills (asās izjūtas) un frills (volāni), jo lielu daļu kolekcijas veido izstrādājumi ar šajā sezonā aktuālo – rišām un volāniem.

Zīmola pas de marque kolekcija ir roku darbs, kas tapis no kvalitatīvas itāļu dzijas. Šoreiz galvenokārt no pūkainās un pievilcīgās mohēras un angoras. Kolekciju veido apjomīgi džemperi un kleitas, bītlenes, ko papildina interesantas detaļas, adīti “color block” kostīmi, mohēras vestes ar lamas kažokādas apdari. Bērnu apģērbu līnijā meitenēm iespējams atrast identiskus modeļus, lai izveidotu ērtus ziemas komplektus. Krāsu gammā dominē baltais, bordo un bēšie toņi.

2014. gadā radītais zīmols pas de marque jau ieguvis cienītājas ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām: apģērbs un rotaslietas ir roku darbs, kas top pēc autora skicēm, izmantojot tikai dabīgos pusdārgakmeņus un augstās kvalitātes materiālus. Adītie apģērbi tiek radīti ar rokām no dabīgās dzijas – kašmira, zīda, alpakas, vilnas, mohēras un citiem –zīmols neizmanto sintētiskus materiālus.

Rotaslietu ražošanā zīmols pas de marque izmanto īstas upes pērles, kvalitatīvi slīpētus dabīgos pusdārgakmeņus aktuālajos toņos. Visu sudraba rotu prove ir 925, bet zelta rotas – ar kvalitatīvu zelta pārklājumu. Par pas de marque vizītkarti kļuvušas dārgakmeņu otiņas, apjomīgi sudraba vai apzeltīti lodīšu gredzeni, kā arī gaisīgas rotas kāzām. Šī zīmola juvelierizstrādājumi patiks tiem, kas mīl dārgakmeņus, bet nevēlas izskatīties samāksloti vai – gluži pretēji – garlaicīgi.

Galerijas nosaukums
LA.lv