×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
9. decembris, 2016
Drukāt

Latvieti Īrijā soda par divlaulību (7)

Ekrānšāviņš no http://www.irishmirror.ie/Ekrānšāviņš no http://www.irishmirror.ie/

Īrijas Limerikas apriņķa tiesa piespriedusi 100 eiro sodanaudu Latvijas pilsonei Ivitai Višņevskai, kura atzīta par vainīgu bigāmijā jeb divlaulībā, ceturtdien ziņoja laikraksts “Irish Mirror”.

34 gadus vecā sieviete, kura ir sava septītā bērna gaidībās, tiesā atzina vainu vienā apsūdzības punktā par bigāmiju un vienā punktā par nepatiesas informācijas sniegšanu laulības pieteikumā.

Maksimālais sods par bigāmiju Īrijā ir septiņi gadi cietumā.

Višņevska ar savu pirmo vīru salaulājās 2005.gadā Latvijā. Pārim ir divas pusaudžu vecuma meitas.

2008.gadā viņi pārtrauca attiecības, oficiāli neizšķiroties, un gadu vēlāk Višņevska apprecējās ar Pakistānas pilsoni, ar kuru viņai ir divi dēli.

Pašlaik Višņevska dzīvo Londonā un ir attiecībās ar trešo vīrieti, ar kuru viņai ir divi mazi bērni un tiek gaidīts vēl viens.

Višņevska ir pievērusies islāmam un mainījusi savu vārdu pret Esala Kana. Ar otro vīru un diviem dēliem, kuru tēvs ir otrais vīrs, Višņevska vairs nekontaktējas.

Sieviete izmeklētājiem skaidroja, ka, laulājoties ar otro vīru, uzskatījusi savu pirmo laulību par šķirtu, jo noalgojusi juridisko padomnieku Latvijā, lai nokārto šo lietu. Tomēr izmeklētājiem neizdevās iegūt nekādus pierādījumus šiem apgalvojumiem.

Izmeklētāji secināja, ka Višņevskas otrā laulība uzskatāma par nelikumīgu, nevis fiktīvu laulību, un Višņevska nav guvusi nekādu finansiālu labumu no tās.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Vecāki, vecvecāki, radi māciet savus bērnus! Gādājiet lai šādas lietas jūsu dzimtās nenotiktu!

    • Globālistu-tautu iznīcinātāju vara..! Ko viņa ar mūsu Eiropas tautām dara. Cik netirs genocīds. Un ko mums būtu jādara ar viņiem pēc visa šī.

  2. Vispār jau vēsturiski islāma valstīs poligāmija ir atļauta, kādreiz to drīkstēja piekopt arī mormoņi. Bet poliandrija, vai daudzvīrība, kaut kā nav guvusi oficiēlu atzinību. Pēdējais laiks atzīt arī to. 🙂

  3. Kā tur bija Bērziņam , Ulmanim g. ? Vīriešus arī soda ?

  4. Kārtējā muļķe.

  5. paradoksāli, pēc laulībām pievēršas islāmam un nekā savādāk, neviena nemēģina tam dvielgalvam ieborēt, ka jāpāriet kristietībā, ka tā būs labāk, nebūs dzīve jābeidz kaut kur uzspridzinoties

  6. varbūt tomēr “latvijiete” ?

Draugiem Facebook Twitter Google+