×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
27. janvāris, 2016
Drukāt

Latvietim Lielbritānijā piespriež 19 gadu cietumsodu (6)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Latvietim Lielbritānijā par mēģinājumu pārdot ieročus un sprāgstvielas, kas noticis ar mērķi nopelnīt narkotiku iegādei, piespriests 19 gadu cietumsods, vēsta laikraksts “The Daily Mirror”.

22 gadus vecais Roberts Kokins tika noķerts Mārgeitas pilsētiņā policijas operācijā, kura meklēja narkodīlerus un zagļus.

Pat pieredzējušie policisti, kuri veica slepenu operāciju, bija šokēti, kad Kokins viņiem piedāvāja nopirkt TNT, nitroglicerīnu un Kalašņikova automātus.

15 gadu cietumsods tika piespriests arī Kokina draugam Mārvinam Džonstonam.

Sākumā Kokins esot piedāvājis iegādāties pistoli par 300 mārciņām (395 eiro), apliecinot, ka tā strādā un ka viņš var dabūt vēl citu “mantu” no savas valsts – Latvijas. Vēlāk viņš atgriezās pie policista, kurš bija maskējies par veikala pārdevēju, un piedāvāja viņam nitroglicerīnu, par to prasot 10 000 mārciņu (13 164 eiro).

Tā kā policists bija piekritis pirkt pistoli par 250 mārciņām (329 eiro), Kokins bija gatavs pārdot viņam arī TNT par 700 mārciņām (921 eiro).

Tiesnesis Džeimss O’Mahonijs norādīja, ka nekad nav redzējis gadījumu, kurā cilvēks būtu gatavs pārdot ieročus, lai tiktu pie nākamās heroīna devas.

Kokina advokāts komentēja, ka šis gadījums parāda to, cik zemu jaunietis bija nolaidies un cik dziļi ieslīdzis savā atkarībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Sākumā Kokins esot piedāvājis iegādāties pistoli par 300 mārciņām (395 eiro), apliecinot, ka tā strādā un ka viņš var dabūt vēl citu “mantu” no savas valsts – Latvijas(!!!). Vēlāk viņš atgriezās pie policista, kurš bija maskējies par veikala pārdevēju, un piedāvāja viņam nitroglicerīnu, par to prasot 10 000 mārciņu (13 164 eiro).
    —————————–
    Tik liels sods – 15 gadi tāpēc, ka piedāvāja mantu …policistam!
    Kokins jau bija kļuvis par ..!! Sabiedrībai NEDERĪGU ..!!!

  2. Par ko tik daudz gadus iedot,par piedāvāšanu nopirkt,viens draudēja uzpridzinat lidostu Anglijā un iedeva gadu,un kur ir taisnīgums.

  3. Zel tuviniekus. Matei noteikti sirds sap.

  4. Zinu viņu.. Regulāri mēģināja kko pārdot, vai aizņemties naudu.. Apnika, visur nobloķēju,lai liek mieru.

Draugiem Facebook Twitter Google+