×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
17. februāris, 2015
Drukāt

Latvietim Paulam Irbinam cīņa par lidojumu uz Marsu pagaidām beigusies (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Latvijas pārstāvim Paulam Irbinam pagaidām cīņā par biļeti lidojumam uz Marsu ir beigusies, viņš ziņo savā “Twitter” kontā.

Kā Irbins atklājis portālam “delfi.lv”, ir saņemti projekta “Mars One” trešās atlases rezultāti, taču diemžēl viņš nav starp tiem, kuri pietuvojušies ceļazīmes uz Marsu iegūšanai. Irbinam iepriekš izdevās izturēt divas iepriekšējās atlases, taču pēc trešās pretendentu vērtēšanas daļas – videointervijām – viņš izslēgts no cīņas.

Lai gan Irbins portālam atklājis, ka šī viņam ir bēdīga ziņa, padoties viņš negrasoties. Jau šogad “Mars One” plānojot izsludināt vēl vienu pieteikšanos, lai sāktu meklēt Marsa kolonizācijas plāna rezervistus.

Irbins skaidrojis, ka projekta realizētājiem nepieciešami rezervisti, jo pēc tam, kad no šobrīd atlasītā simtnieka tiks izvēlēti 20 labākie, viņus sadalīs komandās, un gadījumā, ja vēlāk projekta laikā kāds no komandas izstāsies, dalība būs jāpārtrauc visai komandai.

Kopumā Irbins ir pozitīvi noskaņots par gūto pieredzi, zināšanām un prasmēm un ir gatavs turpināt izglītot Latvijas iedzīvotājus par kosmosu, vēsta “delfi.lv”.

Pilseta24.lv jau vēstīja, ka bezpeļņas projekts “Mars One” paredz tuvāko 10 līdz 15 gadu laikā nosūtīt uz Marsu vairākus brīvprātīgos, kas veidotu patstāvīgu cilvēku apmetni bez atgriešanās iespējām uz Zemi.

Pilseta24.lv pērnā gada sarunu ar Irbinu iespējams noskatīties šeit.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Neskumsti,Paul!Tagad vari sākt cīnīties par lidojumu uz Mēnesi!

  2. tas ir aplams plans ko ari sini gadsimta nerealizes!

Draugiem Facebook Twitter Google+