×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. novembris, 2017
Drukāt

Latvietis, kurš ar cirvi uzbruka cilvēkiem Šveicē, no slimnīcas pārvests uz cietumu (11)

Foto EPA/LETAFoto EPA/LETA

17 gadus vecais Latvijas pilsonis Aleksandrs, kurš pirms nedēļas Šveicē ar cirvi ievainoja astoņus cilvēkus, tostarp zīdaini, šobrīd no slimnīcas pārvests uz Šveices ziemeļos esošo Sanktgallenes kantona cietumu, ceturtdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.

Kā raidījumu informēja Šveices policijā, jaunietis pirmstiesas apcietinājumā tiks paturēts līdz janvārim, kad viņam paredzēta tiesa. Šobrīd ar uzbrucēju strādā psihologi. Policija arī norāda, ka izmeklēšanas procesā noskaidrots, ka jaunietis savus upurus izraudzījies nejauši un šim uzbrukumam nav nekādu saistību ar teroristu organizācijām. Visi ievainotie šobrīd ir izrakstīti no ārstniecības iestādēm, taču viņiem tiek nodrošināta turpmāka rehabilitācija.

Kā ziņots, 17 gadus vecais Aleksandrs 23. oktobra vakarā Šveices ziemeļos, Sanktgallenes kantona Flumsas ciemata galvenajā laukumā ar cirvi uzbruka vairākiem cilvēkiem. Pēc tam viņš aizbēga zagtā automašīnā, ar kuru avarēja, ietriecoties kokā. Tad uzbrucējs izkāpa no automobiļa un ar cirvi ievainoja vairākus cilvēkus degvielas uzpildes stacijas veikalā. Uzbrucējs nav iepriekš sodīts, taču šogad par viņu saņemtas divas sūdzības. Jaunietim bijušas vardarbīgas fantāzijas un ar viņu strādājuši psihologi.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

  1. Nu kā var rakstīt,ka šis cilvēks ir latvietis,vienkārši Aleksandrs – Latvijas valsts piederīgais.Latvieši tā nerīkojas,viņiem ir citi izpausmes veidi.

  2. latv(ij)ietis…
    Tas vārds “pilsonis” ir vienkārši žurnaļugu piekarināts!

  3. Krievs no Latvijas ne latvietis.

  4. Īsts latvietis: vārdā Aleksandrs un komunicējas “vkontakte”…

  5. Tas pilsonis nebija latvietis. Un latviešu prese drīzāk rakstītu par to šajā gadījumā, kā neapdomīgi tiek dalīta valsts pilsonība, ja mums būtu latviešu pree.

  6. Latišs vārdā Aļeksandr.

  7. Sasha nav latvietis

Draugiem Facebook Twitter Google+