Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
18. aprīlis, 2016
Drukāt

Latvietis Lielbritānijā izraisa traģisku avāriju, braucot pa nepareizo ceļa pusi

Foto no arhīva. Attēlam ir ilustratīva nozīmeFoto no arhīva. Attēlam ir ilustratīva nozīme

Latvietis uz ceļa Pērtšīrā, Lielbritānijā, izraisījis nāvējošu avāriju, braucot pa ceļa nepareizo pusi, vēsta skotu televīzija STV.

37 gadus vecais Andrejs Trofimovs, kurš avārijas dienā pie stūres Lielbritānijā bija sēdies pirmo reizi, tiesā atzina savu vainu pretim braucošā autovadītāja nonāvēšanā, kā arī braukšanā bez apdrošināšanas.

Traģiskā avārija Skotijā notika 2014.gada 22.novembra vakarā. Trofimova izraisītajā avārijā pretī braucošās mašīnas vadītājs guva nāvējošas galvas traumas, kuru dēļ mira. Avārijas smaguma dēļ glābējiem bija mehāniski jānozāģē automašīnas jumts, lai piekļūtu cietušajam.

Trofimovs un viņa mašīnā esošais pasažieris guva ievainojumus. Arī viņiem, lai izkļūtu no automašīnas, bija nepieciešama glābēju palīdzība.

“Izskatījās, ka viņš ir mūsu pusē,” policijai bija teicis Trofimovs, atbildot uz jautājumiem par avāriju. Vīrietis atzina, ka bijis automašīnas vadītājs, un Lielbritānijā, kur automašīnu kustība notiek pa kreiso ceļa pusi, braucis pirmo reizi.

Tiesas spriedumu Trofimovam varētu paziņot pēc viena mēneša.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+