Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
17. marts, 2016
Drukāt

Latvijā aiztur sešus nelegālos imigrantus

Foto: LETAFoto: LETA

Trešdien, 16.martā, Liepnas pagastā par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu robežsargi aizturēja sešus Vjetnamas pilsoņus un divus personu pārvietotājus, Ukrainas pilsoņus, informēja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone.

Kā pastāstīja Pētersone, trešdienas rītā, veicot robežas apsekošanu, uz Latvijas – Krievijas robežas kārtējo reizi tika konstatētas pazīmes, kas liecināja par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu.

Nekavējoties tika organizēti iespējamo pārkāpēju meklēšanas pasākumi, kā rezultātā Liepnas pagastā tika aizturēti seši valsts robežu nelikumīgi šķērsojuši Vjetnamas pilsoņi un divi personu pārvietotāji, 1970. un 1971.gadā dzimušie Ukrainas pilsoņi.

Par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā uzsākts kriminālprocess. Likumpārkāpēji ievietoti Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+