Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
17. marts, 2016
Drukāt

Latvijā aiztur sešus nelegālos imigrantus

Foto: LETAFoto: LETA

Trešdien, 16.martā, Liepnas pagastā par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu robežsargi aizturēja sešus Vjetnamas pilsoņus un divus personu pārvietotājus, Ukrainas pilsoņus, informēja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone.

Kā pastāstīja Pētersone, trešdienas rītā, veicot robežas apsekošanu, uz Latvijas – Krievijas robežas kārtējo reizi tika konstatētas pazīmes, kas liecināja par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu.

Nekavējoties tika organizēti iespējamo pārkāpēju meklēšanas pasākumi, kā rezultātā Liepnas pagastā tika aizturēti seši valsts robežu nelikumīgi šķērsojuši Vjetnamas pilsoņi un divi personu pārvietotāji, 1970. un 1971.gadā dzimušie Ukrainas pilsoņi.

Par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā uzsākts kriminālprocess. Likumpārkāpēji ievietoti Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+