Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. marts, 2014
Drukāt

Latvija aptur militāro sadarbību ar Krieviju

LETALETA

Ņemot vērā Krievijas rīcību, anektējot Ukrainai piederošo Krimas pussalu, Aizsardzības ministrija (AM) un Nacionālie bruņotie spēki aptur turpmāku militāro sadarbību ar Krieviju, liecina ministrijas paziņojums.

“Izvērtējot Krievijas rīcību Ukrainā un vairākkārtējus starptautiskās sabiedrības aicinājumus risināt attiecības diplomātiskā ceļā, Latvijai šobrīd ir nepieņemami sadarboties ar Krievijas bruņotajiem spēkiem,” norāda aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS).

Ministrs uzsver, ka līdz šim Krievija un Latvija veidojusi konstruktīvu dialogu aizsardzības nozarē. “Taču šobrīd valdošais starptautiskais saspīlējums un Krievijas rīcība liek pieņemt šādus soļus,” piebilst Vējonis.

Jau vēstīts, ka, par spīti starptautiskās sabiedrības plašajam nosodījumam, Krievijas prezidents Vladimirs Putins šonedēļ parakstīja līgumu par Krimas uzņemšanu Krievijas Federācijas sastāvā.

Līgumu par Krimas pievienošanu Krievijai Putins parakstīja ar Krimas un Sevastopoles pašpasludinātajiem līderiem, kuri varu apgabalā pārņēma, pateicoties bruņotu vienību un Krievijas armijas atbalstam.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+