Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
21. oktobris, 2014
Drukāt

Latvija cīņai ar Ebolas vīrusu Āfrikā novirza 40 000 eiro

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Libēriešu sieviešu kustības dalībnieces piedalās divas nedēļas ilgā badošanās un lūgšanu pasākumā, kura mērķis ir pievērst uzmanību Ebolas vīrusa izplatībai.

Valdība otrdien vienojās no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem novirzīt 40 000 eiro pasākumiem cīņai ar Ebolas vīrusu Āfrikā, informē Ārlietu ministrijā.

Atbilstoši valdības rīkojumam Ārlietu ministrija piešķirtos 40 000 eiro iemaksās ANO ieguldījumu fondā Ebolas krīzes risināšanai (UN Ebola Response Multi-Partner Trust Fund).

Ministrijā skaidro, ka Rietumāfrikā reģistrēts lielākais līdz šim novērotais vīrusa uzliesmojums, kura epidēmiskā izplatīšanās joprojām turpinās Gvinejā, Libērijā un Sjerraleonē.

Līdz 14. oktobrim ar Ebolas vīrusu bija saslimuši 9216 Rietumāfrikas valstu iedzīvotāji, no viņiem 4555 ir miruši. Inficēšanās gadījumi ir fiksēti arī ārpus Āfrikas kontinenta.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+