×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
13. aprīlis, 2016
Drukāt

Latvija – dronu lielvalsts. Lidoņus arvien vairāk izmanto praktiskiem mērķiem (3)

1. Varēs izmantot arī zemnieki

1no6
Publicitātes fotoPublicitātes foto

Autori: Raivis Šveicars, Ilze Kalve

“Drones technology”, “UAV Factory”, “Rīgas dronu fabrika”, “UAV Tools”, “AirDog”, “Aerones” – tik daudzi mazajā Latvijā nodarbojas ar lielāku un mazāku bezpilota lidaparātu jeb dronu ražošanu, kuru iespējas ir neticami plašas.

“Sanktpēterburgā dronam uzliek multispektrālo kameru, kas lauksaimniecībā samazina izdevumus par 40% un paaugstina ražīgumu par 15%. Drons nolido lauku un multispektrālajā kamerā ierauga, piemēram, kur ir par maz minerālu, kuras vietas ir par daudz vai par maz apūdeņotas, kur ir kādas slimības. Pēcāk attiecīga programma ģenerē failu, ko ar parastu zibatmiņu nogādā lauksaimniecības tehnikā, kas minerālus izmet tieši tur, kur vajag. Šādā veidā var noteikt arī ražīgumu un īsto brīdi, kurā vislabāk novākt ražu,” stāsta “Drones technology” izpilddirektors Reinis Točelovskis, minot piemēru, kas jau šobrīd varētu būt aktuāls arī Latvijas lauksaimniekiem.

  1. Varēs izmantot arī zemnieki
  2. Jāgaida jaunais dronu regulējums
  3. Latvijā dzimst jauns sporta veids?
  4. Ko Lielbritānijā drīkst un ko ne?
  5. Ko ar droniem dara amatieri?
  6. Noteikumi citās valstīs

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ir droni mus’as lielumaa ar kameru un indes dzeloni gala. Tos pielieto spiegos’anai un pasuutijuma slepkaviibai, ar kameru atrod pareizo upuri un iedzel,ot naviigi paralizee.

  2. ir droni mus’as lielumaa ar kameru un indes dzeloni gala. Tos pielieto spiegos’anai un pasuutijuma slepkaviibai, ar kameru atrod pareizo upuri un iedzel,ot naviigi paralizee.

  3. Latvijas armijai un robežsardzei katrs uzņēmums, lai pa kādam dronam noziedo…

Draugiem Facebook Twitter Google+