Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
2. marts, 2016
Drukāt

Latvijā dzīvojošie ēģiptieši iepazīstinās ar savas valsts kultūru (1)

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Ilustratīvs attēls

Latvijā dzīvojošie ēģiptieši 9.martā projekta “Sadarbības tilts” ietvaros iepazīstinās ar Ēģiptes kultūru un mākslu, aģentūru BNS informēja pasākuma rīkotāji.

Paredzēts, ka kultūras un mākslas vakarā ar Ēģipti iepazīstinās Latvijā dzīvojošie ēģiptieši, kuri runās latviešu valodā. Būs iespēja izzināt informāciju, redzēt ēģiptiešu dejas mākslu, mūziku, rakstību arābu valodā un viesošanās kultūru.

Aktivitāte notiks “Brīvprātības mājā”, Lāčplēša ielā 70B-1, Rīgā, plkst.19. Lai piedalītos pasākumā, nepieciešams pieteikties, rakstot uz e-pastu “sadarbibastilts@inbox.lv”. Vietu skaits ierobežots.

Projekta ietvaros kultūras un mākslas vakaros būs iespēja iepazīt septiņas arābu valstis. Nākamais būs Marokas kultūras vakars, kas notiks 18.martā.

No 24.februāra līdz 28.oktobrim Arābu kultūras centrs realizē projektu “Sadarbības tilts” iecietības veicināšanai un jebkādas diskriminācijas novēršanai Rīgas pilsētā, sekmējot saliedētas sabiedrības veidošanos, kurā ir augsts sabiedrības locekļu līdzdalības un sadarbības līmenis un tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības.

Projektu līdzfinansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programma.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tad ēģiptieši(kopti), vai arābi?

"Serebreņņikova lietā" rīkos protesta akcijuPēc tam, kad 21. jūnijā Maskavas Presņas rajona tiesa arestēja bijušo "Gogoļa centra" direktoru Alekseju Malobrodski, 28. jūnijā Krievijas galvaspilsētas teātru darbinieki nolēmuši rīkot protesta akciju, ziņo "Radio Svoboda".
Draugiem Facebook Twitter Google+