×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
16. maijs, 2013
Drukāt

Latvijā ekociemats nosaukts Putina vārdā

www.putinka.lvwww.putinka.lv

Uzņēmums SIA “Vianets” Latvijā sācis attīstīt ekociematu tīklu “Blagodat”, un viens no ekociematiem ir nosaukts Krievijas prezidenta Vladimira Putina vārdā – “Putinka”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Vianeta” pārstāvis Aleksejs Holostovs.

“Latvija ir Krievijai vistuvākā Eiropas Savienības valsts, kurā ir visvairāk krieviski runājošo, turklāt tā izceļas ar savu attieksmi pret vides saglabāšanu. Ekociemati atrodas vienīgi ekoloģiski tīrās vietās – Ķemeru nacionālajā parkā vai tā tuvumā,” ekociematu izveidi pamato Holostovs.

Pirmais ekociematu tīkla ciemats nosaukts par godu Putinam – “Putinka”. “Mēs esam pārliecināti, ka Latvijai ir liels gods, ka viena no tās apdzīvotajām vietām nosaukta par godu tik ievērojamam cilvēkam, kurš sniedzis lielu ieguldījumu Krievijas un visas pasaules attīstībā,” norāda Holostovs.

Ekociemats “Putinka” atrodas Rīgas rajonā starp Rīgu un Jūrmalu. “Putinku” veido deviņi zemesgabali, kuru platība ir no 2500 līdz 3300 kvadrātmetriem.

“Iegādājoties veselu ekociematu, tiek sniegta iespēja to nosaukt par godu savai ģimenei, zīmolam vai par godu mīļotajam cilvēkam. Jau saņemti daudzi pieteikumi no pazīstamiem politiķiem, sportistiem un šovbiznesa zvaigznēm, kuras vēlas piedalīties projektā,” piebilda Holostovs.

Uzņēmuma mājaslapa “www.blagodat.eu” liecina, ka patlaban tiek attīstīti pieci ekociematu projekti – “Putinka”, “Medvedevka” (seši zemesgabali), “Valuevka” (divi zemesgabali), “Viktorijas” (seši zemesgabali), “Tomi” (septiņi zemesgabali).

“Vianets” ir reģistrēts 2001.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 2750 lati. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Jeļena Holostova. Kā uzņēmuma darbības veids ir norādīta videoierakstu un disku iznomāšana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+