Kultūra
Teātris un kino

Latvijā filmēs vēsturisku korejiešu drāmu0

Publicitātes foto

Svētdien, 3. novembrī, Rīgā un kino pilsētiņā “Cinevilla” sāk filmēšanu vēsturiskai korejiešu muzikālai drāmai “Hero”, LA.lv uzzināja studijā.

“Film Angels Studio” sadarbība ar galveno filmas producentu “JK Film Corp.” sākās jau šī gada jūlijā un kulmināciju sasniegs novembrī, kad piecu dienu garumā notiks filmēšana Vecrīgā un divas dienas kino pilsētiņā Cinevillā. Latvija izvēlēta kā vienīgā ārpus Korejas filmēšanas lokācija.

Filma stāsta par 20.gadsimta sākuma korejiešu pretošanās cīņām Japānas koloniālajiem spēkiem. Stāsta centrā korejiešu pretošanās kustības līderis, ģenerālleitnants An Jung-Geun, kurš pie Vladivostokas aizvada vairākkārtējas varonīgas cīņas pret japāņu spēkiem līdz cieš sakāvi.

Filmas galveno varoni atveido pašlaik populārākais korejiešu muzikālais aktieris Jung Sung-Hwa, kurš vairākkārtīgi saņēmis labākā aktiera balvas Korejas un Starptautiskos filmu un mūzikas festivālos.

Filmas režisors ir Yoon Je-Kyun, kurš pazīstams ar savu darbu pie tādām korejiešu filmām kā “Tidal Wave” un “Ode to My Father”.

“Mūsu izvēle par labu Rīgai bija, jo uzskatām, ka tā ir viena no visrūpīgāk saglabātajām vēsturiskajām pilsētām pasaulē,” lakonisks ir filmas režisors Yoon Je-Kyun par to, kādēļ tieši Latvija izvēlēta par vienīgo ārpus Korejas filmēšanas vietu.

Saistītie raksti

“Esam gandarīti ikreiz, kad varam piedalīties kādā starptautiskā projektā. Šoreiz īpašs prieks, jo paplašinām mūsu darbību ar Āzijas kompānijām. Projektam “Hero” Latvijā tiks filmētas tā saucamās “action” ainas – pakaļdzīšanās, izsekošanas, cīņas. Filmēšanas komandu līdzīgās daļās veido korejiešu un latviešu kino profesionāļi – kopā vairāk nekā simt cilvēku filmēšanas grupā vien, un papildus vēl vietējie aktieri un masu skatu dalībnieki,” tā “Film Angels Studio” vadītājs Ivo Ceplevičs.

Laikā no 3.-9.novembrim plānota filmēšana Vecrīgā, kad iespējami gājēju un satiksmes ierobežojumi, un paaugstināts skaņas un gaismas līmenis. Filmas veidotāji iepriekš atvainojas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem par radītajām neērtībām.

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Neviena eņģeļa, ne svētā. Saruna ar Kasparu Znotiņu
Intervija 5 stundas
SS
Solvita Seikste
Kultūra
Intars Rešetins: “Izrāde bērniem prasa ne mazums spēka, nervu un izdomas.”
5 stundas
DJ
DIĀNA JANCE
Kultūra
Plaša kino panorāma “Melnajās naktīs”
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Ieva Ēvalde
Latvijā
“Kurš ir vainīgs, par to lai spriež tiesa.” Kā saslima Siguldas bērni – vai patiesība ir noskaidrota?
Intervija 20 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Brīvdienās tiešām būs auksts. Laika ziņu veidotājs Toms Bricis par ziemu
14 minūtes
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Hitlera cilindrs 50 tūkstošu eiro vērts
55 minūtes
LE
LETA
Latvijā
VID avioreisu pasažieriem lidostā “Rīga” konstatē, iespējams, noziedzīgi iegūtu skaidru naudu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Izskan skaitlis, cik dārgi maksās virzība uz “zaļāku” Latviju 2
2 stundas