×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
4. februāris, 2018
Drukāt

Latvijā ienākusi piramīdas shēma no Malaizijas (5)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Latvijā ir ienācis jauns finanšu piramīdai līdzīgs bizness – Malaizijā bāzētā globālā tīkla “Qnet” Eiropas atzars “QN Europe”, ziņo LTV raidījums “de facto”.

Shēma ir vienkārša – sākumā iztērē milzu naudu, lai ieietu “sistēmā”, un tad vari pelnīt. Tikai no citu cilvēku piesaistīšanas. Samaksājot lielu summu, cilvēks nopērk kādu preci un ienāk “Qnet” “sistēmā”. Tad viņš var sākt pelnīt – aicināt citus pirkt šīs preces no “Qnet”. Jo vairāk jaunus klientus piesaisti, jo vairāk naudas tev pārskaita. Bet lai sāktu saņemt līdzekļus no “Qnet” jāuzaicina vismaz četrus cilvēkus. Un viņus jāpārliecina piesaistīt vēl četrus. Un tā tālāk. Pēc “de facto” aprēķiniem sanāk – lai atpelnītu sākotnējo ieguldījumu, katram dalībniekam jāpiesaista vismaz 20 dalībnieki.

Uzdodoties par vieglās naudas meklētājiem arī “de facto” tikās ar kādu “Qnet” pārstāvi. Arī viņš stāsta, ka ‘”ķeksīša pēc” jānopērk ļoti dārga prece. “Pa lielam ar “network” mārketingu ar vien daudzāk kļūst par miljonāriem”, tikšanās reizē sāka kāds jaunietis, kas mēģina pārliecināt iesaistīties biznesā.

“de facto” sazinājās ar vairākiem cilvēkiem, kuri aicināti piedalīties. Viņi vēlējās palikt anonīmi – jo shēmā iesaistīti ļoti tuvi cilvēki.

“Mani uzaicināja draugs, ļoti ilgi pazīstams. [Viņš teica -] nāc viena, nesaki, kur tu ej, nesaki, ar ko tur ej, nav jāzina cilvēkiem. Pirmais jautājums bija par to, kādi esot mani sapņi, ko es gribot nopirkt, es teicu, ka dzīvokli un mašīnu. Viņš aprēķināja summu un teica, ka es to varēšu pelnīt 3 mēnešu laikā”, sāka kāda sieviete.

“Viņi tev stāsta, cik pie viņiem ir labi, kā viņi tur nopelna, cik viņi ir veiksmīgi, visi tie cilvēki. Viņi saka – tu jau neko ar savu algu nesasniegsi, paliksi tikai vergot valsts un darba dēvēju labā. Uzreiz nav saprotams, bet kad sāc zīmēt to shēmu, to nekā savādāk kā piramīdu nevar uzzīmēt”, atklāj kāda cita sieviete, ko mēģinājuši pierunāt “Qnet” aģenti.

Var secināt, ka “Qnet” reģistrēts ārzemēs, Latvijā oficiālās firmas nav. Iesaistīšana shēmā notiek tikai “aci pret aci”. Tāpēc iesaistīties nevarot Patērētāju tiesību aizsardzības centrs. Valsts policijā un Valsts ieņēmuma dienestā apgalvo – pagaidām neviens par “Qnet” shēmu nav sūdzējies, ziņo LTV ziņu analītiskais raidījums.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. Jau sešdesmit gadu laikā (cik es zinu) šādas piramīdas regulāri uzrodas ik pa 3-7 gadiem, kad iepriekšējo apšmaukto atmiņa pabalējusi. Neviena šāda sistēma nedos peļņu, vienīgi dažiem šīs sistēmas iesācējiem.
  Visgudrākais – nekad neiesaistīties kaut kādos darījumos vai spēlēs, kur sākumā kaur mazliet jāiemaksā! Kaut centu! Nekādā gadījumā! Ļoti ātri pietrūks i naudas, i cilvēku visā pasaulē! Uz šaha galdiņa 1. lauciņa uzlieciet 1 graudu, uz otrā – 2, tad 3-jā 4, u.t.t. – visu laiku dubultojot! Parēķiniet, cik ātri beigsies kalkulātora ciparu rinda lodziņā! Bet ir taču tikai 64 lauciņi! Šo piramīdu jau zināja 3000 gadu atpakaļ! Bet mēs nezinām!

 3. ka nevar? viniem visiem dod ligumus uz 90mit gadiem! 😂🤦

 4. Nekādā ziņā neaizstāvot šo konkrēto piramīdu gribētu gan sacīt, visa mūsu civilizācija (vismaz Rietumu) ir veidota pēc hiearhijas principa, sociālās piramīds principa. Ir samērā pašsaprotami, ka ir cilvēki, kuri nav mierā ar esošo kārtību un cenšas izrauties no tās… Tas, ka viņiem tas neizdosies un ir veikli krāpnieki, kuri šajā ceļā viņus veikli aptīrīs, tā gan ziniet ir pavisam cita ārija no citas operas

Draugiem Facebook Twitter Google+