×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
15. novembris, 2016
Drukāt

Latvijā ieradies grāmatu par nindzju Timiju autors

Vijas Kilblokas fotoVijas Kilblokas foto

Trīs dienas, 15., 16. un 17. novembrī, Latvijā viesojas zviedru izcelsmes rakstnieks un mākslinieks Henriks Tamms – grāmatu par nindzju Timiju autors.

Tamms, kurš jau divdesmit gadus strādā Holivudā un ir piedalījies daudzu filmu veidošanā, kā arī sarakstījis trīs brīnumskaistas ilustrētas grāmatas, šonedēļ ieradās Latvijā, lai sastaptos ar Latvijas bērniem un pašrocīgi atvērtu trešo grāmatu par nindzju Timiju “Nindzja Timijs un baltā pērtiķa noslēpums”.

Rakstnieku iespējams sastapt 15. novembrī Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē, 16. novembrī Cēsu Centrālajā bibliotēkā un 17. novembrī Latvijas Mākslas akadēmijā.

Jau pirmā grāmata par Timiju – “Nindzja Timijs un nozagtie smiekli” – noturējās Latvijā visvairāk pārdoto grāmatu topa augšgalā visas vasaras garumā, kā arī tika iekļautaBērnu žūrijas ieteicamo grāmatu sarakstā. Arī sagaidot otr grāmatu, lasītāju interese neatslāba. Bērni priecājās gan par skaistajām ilustrācijām, gan varoņu dēkām.

15. novembris ir pirmā diena, kad visās Latvijas grāmatnīcās varēs iegādāties trešo grāmatu par nindzju Timiju un viņa draugiem “Nindzja Timijs un baltā pērtiķa noslēpums”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+