Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
31. augusts, 2016
Drukāt

Latvija inovatīvāko valstu ceturtajā desmitā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs foto

Laists klajā kārtējais Globālais inovāciju indekss, kas mēra pasaulē inovatīvākās valstis. Indeksā attēlotas 128 valstis atkarībā no to inovāciju iespējām un rezultātiem. Indeksa mērķis ir būt par pamata instrumentu, pēc kura vadās biznesmeņi, politikas veidotāji un citi, lai atrastu pasaulē labākās inovācijas. Par inovatīvāko valsti pasaulē jau sesto gadu atzīta Šveice, kurai seko Zviedrija, Lielbritānija, ASV un Somija, kamēr Latvija ierindojas 34. vietā. Kaimiņi igauņi ir 24. vietā, bet lietuvieši 36. vietā.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+