Mobilā versija
+0.8°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
18. decembris, 2012
Drukāt

Latvijā interneta pieejamība mājsaimniecībās zemāka nekā vidēji ES

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijā internets ir 69% mājsaimniecību, kas ir par septiņiem procentpunktiem mazāk nekā vidēji Eiropas Savienībā (ES), kur piekļuve globālajam tīmeklim ir 76% mājsaimniecību, liecina otrdien publiskotie ES statistikas pārvaldes “Eurostat” dati, kas apkopoti par 2012.gada pirmo ceturksni.

Lietuvā internets ir ieviests 62% mājsaimniecību, bet Igaunijā – 75% mājsaimniecību.

Vislielākais tādu mājsaimniecību īpatsvars, kurām ir piekļuve internetam, ir Nīderlandē (94%), Luksemburgā (93%), kā arī Dānijā un Zviedrijā (92% abās valstīs).

Savukārt vismazāk šādu mājsaimniecību ir Bulgārijā, kur globālais tīkls pieejams 51% mājsaimniecību, kā arī Grieķijā un Rumānijā – abās valstīs internets ir ieviests 54% mājsaimniecību.

“Eurostat” dati arī atklāj, ka platjoslas internets Lietuvā ir 61%, Latvijā – 67% un Igaunijā – 74% mājsaimniecību. ES vidēji šis rādītājs ir 72%.

Pievienot komentāru

Mikrobioloģijas jaunuzņēmums ieinteresējis vāciešus (1)Kāda liela Vācijas kompānija izrādījusi interesi par mikrobioloģijas jomā darbojošos Latvijas jaunuzņēmumu "Conelum Biotech", kas izstrādā unikālu testu konkrētu mikroorganismu atklāšanai noteiktā vidē.
Draugiem Facebook Twitter Google+