Mobilā versija
-1.7°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
18. decembris, 2012
Drukāt

Latvijā interneta pieejamība mājsaimniecībās zemāka nekā vidēji ES

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijā internets ir 69% mājsaimniecību, kas ir par septiņiem procentpunktiem mazāk nekā vidēji Eiropas Savienībā (ES), kur piekļuve globālajam tīmeklim ir 76% mājsaimniecību, liecina otrdien publiskotie ES statistikas pārvaldes “Eurostat” dati, kas apkopoti par 2012.gada pirmo ceturksni.

Lietuvā internets ir ieviests 62% mājsaimniecību, bet Igaunijā – 75% mājsaimniecību.

Vislielākais tādu mājsaimniecību īpatsvars, kurām ir piekļuve internetam, ir Nīderlandē (94%), Luksemburgā (93%), kā arī Dānijā un Zviedrijā (92% abās valstīs).

Savukārt vismazāk šādu mājsaimniecību ir Bulgārijā, kur globālais tīkls pieejams 51% mājsaimniecību, kā arī Grieķijā un Rumānijā – abās valstīs internets ir ieviests 54% mājsaimniecību.

“Eurostat” dati arī atklāj, ka platjoslas internets Lietuvā ir 61%, Latvijā – 67% un Igaunijā – 74% mājsaimniecību. ES vidēji šis rādītājs ir 72%.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+