×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. februāris, 2013
Drukāt

Latvija ir televīzijas skatīšanās līderis pēc vidējā stundu skaita

Foto-LETAFoto-LETA

Latvija ir līderis televīzijas skatīšanās ziņā Eiropā, sadarbības partneriem rīkotajā diskusijā par televīzijas nākotni uzsvēra “Lattelecom” Juridiskās daļas vadītājs Toms Meisītis.

Meisītis norādīja, ka pēc vidējā stundu skaita dienā, kas pavadīts, skatoties televizoru, Latvija ir līderis. Tomēr tam ir ļoti skumjš izskaidrojums – televīzija ir galvenais izklaides veids, cilvēki ir nabadzīgi, sēž mājās un skatās televizoru.

Meisītis uzsvēra, ka, lai arī Latvijā ir ļoti mazs tirgus un tas sarūk, jo cilvēki mirst, aizbrauc un ir zema dzimstība, interneta reģistrācija ir augsta, maksas televīzijas reģistrācija ir vēl augstāka – maz ir tādu Eiropas valstu, kurās maksas televīzijai reģistrēto skaits būtu tik liels kā Latvijā.

Starptautiskā mediju koncerna “Modern Times Group” (MTG) kanālu vadītāja Latvijā Baiba Zūzena norādīja, ka lielais abonentu skaits maksas televīzijai ir laba ziņa, jo tas liecina, ka cilvēki ir pieraduši maksāt par saturu.

Savukārt Meisītis uzskata, ka cilvēki par elektronisko sakaru pakalpojumiem Latvijā ir pieraduši maksāt pārāk lēti.

“Ja tagad paskatās, kas notiek ar mobilo operatoru tirgu, kur tiek piedāvāta maksa pieci lati, tas neved ne uz ko labu, jo biznesam nebūs naudas investīcijām,” norādīja Meisītis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+