Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
4. oktobris, 2016
Drukāt

Latvijā izaudzēti arbūzi nonāk lielveikalu plauktos (1)

LETA/Foto no arhīvaLETA/Foto no arhīva

Lielveikalos tirgo Latvijā audzētos arbūzus, vēsta “Maxima Latvija”.

“Arbūzi ir izteikts sezonāls produkts, kas iedzīvotāju iepirkumu groziņos parādās arvien biežāk sākot no augusta. Savukārt vietējam aspektam tieši dārzeņu un augļu kategorijā ir liela nozīme, jo iedzīvotāji priekšroku dod Latvijā audzētiem dārzeņiem un augļiem,” pauda “Maxima Latvija” komunikācijas speciāliste Zane Udrase.

Arbūzi auguši Iecavas novada zemnieku saimniecībā “Birzmales”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ak šī labā Maxima. Tajā pašā laikā Latvijā audzētus gurķus gan izsviež ārā no veikalu plauktiem ka nemetas. Tā ka ar lojalitāti pret vietējiem ražotājiem, arī pircējiem, šis uzņēmums neizceļas. Galvenā stratēģija- lēti iepirkt un dārgi pārdot. Un kā Tu tādu Spānijā audzētu, ilgi uzglabātu, vecu mē…u neieliksi plauktā, ja tas tik labi pilda tavu kabatu?

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+