×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
17. jūlijs, 2014
Drukāt

Latvija izsaka visdziļāko līdzjūtību saistībā ar lidmašīnas bojā eju virs Ukrainas (4)

Foto - forumdaily.comFoto - forumdaily.com

Latvija izsaka visdziļāko līdzjūtību saistībā ar “Malaysia Airlines” gaisa kuģa “Boeing 777” avāriju, portālu “LA.lv” informēja Ārlietu ministrijā.

Valsts augstākās amatpersonas pauž visdziļākos līdzjūtības apliecinājumus bojāgājušo ģimenēm un tuviniekiem. Latvija aicina vistuvākajā laikā un nepārprotami noskaidrot, kas tieši ir noticis. Pieprasām nodrošināt, lai promaskaviskie bruņotie separātistu spēki, kas lielā mērā kontrolē šo teritoriju, nekavētu ātru starptautisku notikušā izmeklēšanas gaitu.

Tiek ziņots, ka 17. jūlijā, Ukrainā, netālu no Krievijas robežas Hraboves apkārtnē ir gājusi bojā lidmašīna, kas atradās ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru, kurā atradās 280 pasažieru un 15 apkalpes locekļi. Lidmašīna atradās starptautisko lidojumu koridorā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Vai LA žurnālistiem ir sajēga, ko nozīmē “avarēja” lidmašīna, vai tā tikusi “notriekta”? Pirmajā gadījumā tas ir nelaimes gadījums, bet otrajā – terorakts! Uz citu cilvēku nelaimes rēķina, izlikdamies par lieliem diplomātiem un lai izdabātu pašiem nezinot kam, avīžnieki turpina stāstīt, ka notikusi avārija un nevis to, ko visi jau zina, ka tā ir notriekta ar raķeti terorakta rezultatā. JA ĀM šādi izsaka līdzjutību (“saistībā ar avāriju”), tad tā faktiski ir necieņas izrādīšana bojāgājušajiem cilvēkiem.

 2. Galvenais, nesadusmot lielo kaimiņu. Jo savādāk tauta nebus “saliedēta”. Vienīgais, ko var pieprasīt šajā gadījumā, lai Krievija savāc savus ieročus no Ukrainas teritorijas. Izmeklēs gadījumu arī bez Latvijas “aicinājumiem”. Nevajag tak, savos centienos izdabāt Putinam, palikt galīgi smieklīgiem. Vai tad Bērziņam nekāda viedokļa nav? nekad nedomāju, ka Latvija prot runāt? Neatkarīgi no tā, kurš ir nospiedis pogu, gadījums notika pateicoties Krievijas agresijai, tāpēc jāpieprasa to nekavējoši pārtraukt! Pat bijušam kolhozniekam tas ir skaidrs.

 3. … IZJUTIGI, PAREIZI, PEC PROTOKOLA … NOZELA PAR UPURIEM … BET TALAK …?
  ,
  … KA PARASTS … MAIGI … MAIGI … KO CITU VAR SAGAIDIT NO AM … kura darbojas vel tik daudzi no vecas noaklaturas un kuri nespej sajegt notikusa nozimi …

  … Vai tik gadijuma NATO generalsekretars nav ‘Koalalumpurietis’… !

  … Jaatceras so mezonu moralitati … varbut bridinajums kadam … !

 4. Teroristu centrs darbojas pašā Rīgas centrā Kurbada ielā 5 ! Tajā tiek vākti naudas līdzekļi teroristu bruņojumam Ukrainā un Latvijā ! Latvijas valdība – Laimdota Straujuma nedrīkst ieņemt amatu valsts pārvaldē , jo nevar garantēt valsts pilsoņu drošību !!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+