Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
9. maijs, 2016
Drukāt

Latvijas jaunuzņēmums izstrādājis inovatīvu saules bateriju (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas jaunuzņēmums jeb “start-up” uzņēmums “OSC Technologies” sācis “Indiegogo” finansējuma piesaistes un iepriekšpārdošanas kampaņu inovatīvas saules baterijas “GoSolar” ražošanai. Baterija sver mazāk par 100 gramiem un sastāv ne tikai no saules paneļa, bet arī baterijas, ko iespējams uzlādēt arī no rozetes.

Baterijas efektivitāti un izturību nodrošina unikāla enerģijas konvertācijas elektriskā shēma un īpaši atlasīta tehnisko sastāvdaļu kombinācija. “GoSolar” saules panelis pārveido saules enerģiju elektriskajā, izmantojot CIGS – otrās paaudzes fotovoltiskās šūnas. Baterija īpaši piemērota būs tālu un nomaļu vietu apceļotājiem, taču noderēs arī ikdienas lietošanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šādas saules baterijas jau sen pārdošanā (sk.AlieExpress). Ideja nozagta.

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+