×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
7. janvāris, 2016
Drukāt

Latvija jaunākajā FIFA rangā zaudējusi vienu vietu

UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēle futbolā

Latvijas vīriešu futbola izlase Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) pasaules rangā, kas publicēts ceturtdien, zaudējusi vēl vienu vietu un nu ieņem 102.pozīciju.
Jūnijā Latvija bija pakāpusies uz 82.pozīciju, kas bija augstākā kopš 2012.gada augusta, bet septembrī tā atkal atkāpās uz 90.pozīciju, kamēr oktobrī tā pameta pirmo simtnieku un ierindojās 103.vietā. Savukārt novembrī Latvija atkal atgriezās labāko simtniekā, atrazdamies 99.pozīcijā, bet decembrī izkrita no labāko simts izlašu vidus, ieņemot 101.vietu.
2012.gada augustā tā rangā ieņēma 70.vietu, bet 2013.gada jūnijā pirmoreiz sasniedza 119.pozīciju, atkrītot uz visu laiku zemāko vietu, kas tika atkārtots arī tā paša gada novembrī. Pašlaik Latvijas rēķinā ir 338 punkti, kas ir tikpat, cik iepriekšējā rangā.
Savu iepriekšējo maču Latvija aizvadīja novembrī, kad izbraukumā neizteiksmīgā mačā ar 0:1 piekāpās Eiropas čempionāta dalībniecei Ziemeļīrijai, kas FIFA rangā tagad ieņem 30.vietu.
Tikmēr kāpumu par trim vietām uz 90.pozīciju piedzīvojusi Igaunija, bet Lietuva atkāpusies vēl par vienu vietu un nu ir 127.labākā izlase.
Ranga pirmajā desmitniekā izmaiņas nav notikušas. Līderes godu vēl joprojām saglabājusi ambiciozā Beļģija, kurai seko Argentīna un Spānija. Vācija ir ceturtā, kamēr Čīle saglabājusi piekto pozīciju. Tai seko Brazīlija, Portugāle un Kolumbija. Devītā ir Anglija, kamēr pirmo desmitnieku joprojām noslēdz Austrija.
Visaugstāk no Latvijas izlases pretiniecēm 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā atrodas Portugāle, bet Šveice atrodas 12.pozīcijā, kamēr Ungārija ieņem 20.vietu. Tāpat virs Latvijas rangā ir arī Farēru salas, kuras pakāpušās par vienu vietu un nu ieņem 96.pozīciju, savukārt Andora atrodas 201.pozīcijā.
Tikmēr vislielāko kāpumu piedzīvojusi Taizeme, kas par 12 pozīcijām pakāpusies uz 121.vietu, kamēr vislielākais kritums ir Kubai, kura par 45 vietām atkāpusies uz 136.pozīciju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+