Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
5. marts, 2014
Drukāt

Latvijā liegta ieceļošana Janukovičam un 17 citām personām (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Saistībā ar notikumiem Ukrainā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (RP) ir pieņēmis lēmumu atstādināto Ukrainas prezidentu Viktoru Janukoviču un 17 citas ar Ukrainu saistītas personas uz nenoteiktu laiku iekļaut to ārzemnieku sarakstā, kuriem ieceļošana Latvijā ir aizliegta.

Visas 18 personas, kuras iekļautas sarakstā, ir saistītas ar Ukrainu un nesenajiem notikumiem šajā valstī, sacīja Ārlietu ministrijas vēstnieks preses sekretārs Kārlis Eihenbaums.

Lēmums pieņemts saskaņā ar Imigrācijas likuma normu, kas nosaka, ka, ja ārzemnieks ir Latvijai nevēlama persona jeb “persona non grata”, par viņa iekļaušanu sarakstā lemj ārlietu ministrs. Sankcijas cita starpā vērstas pret atstādinātā prezidenta vecāko dēlu Oleksandru Janukoviču.

Kā ziņots, Eiropas Savienība (ES) iesaldēs aktīvus, kas 18 ukraiņiem pieder bloka dalībvalstīs, šādi reaģējot uz pagājušajā mēnesī pieredzēto vardarbības pielietošanu pret demonstrantiem Ukrainā, trešdien pavēstīja avoti diplomātu aprindās.

To bijušo Ukrainas amatpersonu vidū, kuru aktīvi ES dalībvalstīs tiks bloķēti, ir arī Viktors Janukovičs un viņa vecākais dēls, atklājis kāds vārdā neminēts informācijas avots.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. …uz Latviju drīz brauks kremļa galvenais pops, redzēs cik zemu klanīsies straujuma un āboltiņa????

  2. Skarbi, skarbi – ka es Jums saku, vai’ta nu tik traki vajadzēja?
    Tikai ļaunākajos murgos spēju iedomāties kā nabaga Janukovičs to šobrīd pārdzīvo, šito traģēdiju – aizliegts ieceļot Latvijā.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+