×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
16. augusts, 2013
Drukāt

Latvija mazajam britu princim uzdāvina koka šūpuļzirdziņu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē šonedēļ nosūtījusi dāvanu karaliskajai ģimenei saistībā ar prinča Džordža nākšanu pasaulē. A/S „Latvijas Finieris” ražotais šūpuļzirdziņš tika nosūtīts jaunajiem vecākiem – princim Viljamam un Kembridžas hercogienei Katrīnai, “LA.lv” pastāstīja vēstniecības pārstāvji.

Latvijā ar šī modeļa zirdziņu ir izaugušas vairākas paaudzes. Nepilnos 60 gados, kopš tas tiek ražots Latvijā, jau vairāki miljoni šūpuļzirdziņu ir priecējuši bērnus Latvijas un arī citu valstu ģimenēs.

Zirdziņš ir izgatavots no Baltijas bērza saplākšņa ar FSC (Forest Stewardship Council) koksnes piegādes ķēdes sertifikātu, kas apliecina, ka koksne tā izgatavošanā iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem.

Zirdziņa izskats un izturīgums ir nodrošinājis tam dizaina ikonas statusu. Dāvana ir simboliska, jo tā pārstāv gan Latvijas salīdzinoši senas, videi draudzīgas ražošanas tradīcijas, gan ir labi pazīstama un iemīļota Latvijā.

Kembridžas princis Džordžs Aleksandrs Luiss piedzima 2013. gada 22. jūlijā. Jaundzimušā nākšanu pasaulē sveica daudzu pasaules valstu vadītāji, arī Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+