Uncategorized

Latvija – Monako: Gulbis sāks pret Lisnāru 0

odien Montekarlo notikušajā izlozē noskaidrots, ka Deivisa kausa izcīņa Eifoāfrikas otrās grupas otrās kārtas maču starp Monako un Latvijas komandām piektdien sāks Renē Lisnārs un Ernests Gulbis.

Gulbja un Lisnāra spēles sākums paredzēts piektdienas pusdienlaikā, pēc tam kortā dosies Andis Juška un Benžamins Balerē. Sestdienas dubultspēlei no Latvijas komandas pieteikti Gulbis un Juška, Monako komandā Tomā Ožērs un pieredzējušais Gijoms Kujārs. Tiesa, komandu kapteiņi pirms sestdienas un svētdienas cīņām pretiniekus var mainīt.

Latvijas komanda Montekarlo ieradusies kā pārliecinoša favorīte, tomēr nenovērtēt pundurvalstiņas tenisa meistarus arī nevar. Šķiet, ka par to dārgi samaksāja baltkrievi, kas pirmajā kārtā zaudēja divas vienspēles pret Balerē un arīdzan dubultspēli.

ATP ranga tabulā Latvijas komandas līderis Ernests Gulbis ir 55. vietā, Andis Juška 335. vietā, dubultspēlē viņiem attiecīgi 755. un 377. vietā. Vēl Latvijas komandā pieteikti Mārtiņš Podžus (919.) un Jānis Podžus. Tikmēr no četriem Monako spēlētājiem vienspēļu rangā iekļuvis tikai Benžamins Balerē, kurš šonedēļ ir 585. vietā. Pārējie spēlei pieteiktie – Tomā Ožērs, Žans Renē Lisnārs un Gijoms Kujārs – ir ārpus ranga tabulām un, visdrīzāk, arī karjeras norietā. Visiem četriem Monako tenisitiem ir pāri par trīsdesmit gadiem, vecākais ir 37 gadus vecais Kujārs.

LA.lv