×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
16. marts, 2018
Drukāt

Latvija neatzīst Krievijas prezidenta vēlēšanu rīkošanu Krimā (7)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Latvija neatzīst Krievijas prezidenta vēlēšanu rīkošanu Krimā un Sevastopolē šī gada 18.martā, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

Valsts šādu nostāju ieņem saskaņā ar Krimas aneksijas neatzīšanas politiku, skaidro ĀM pārstāvji.

LETA jau vēstīja, ka Krievijas prezidenta vēlēšanas plānotas 18.martā un tiek izteiktas prognozes, ka tajās uzvarēs līdzšinējais Krievijas valsts galva Vladimirs Putins.

Kā ziņots, ĀM aicina Latvijas iedzīvotājus nepiedalīties sporta, kultūras, izklaides un citos pasākumos, kurus prettiesiski anektētajā Ukrainas teritorijā Krimā organizē Krievija.

2018.gada 18.martā apritēs četri gadi kopš Krievijas īstenotajiem Ukrainas suverenitātes un teritoriālās integritātes pārkāpumiem, nelikumīgi anketējot Krimas pussalu un sākot militāru agresiju Ukrainas austrumos. Ar savu rīcību Krievija ir pārkāpusi starptautiskās tiesības un starpvalstu attiecību pamatprincipus, uzsver ministrijā.

ĀM atgādina, ka Latvija neatzīst Krievijas īstenoto nelikumīgo Krimas aneksiju. Ministrija akcentē, ka Latvija ietur principiālu nostāju Ukrainas suverenitātes un teritoriālās integritātes jautājumos. Latvija nosoda Krievijas agresiju Ukrainas austrumos un iestājas par ES sankciju saglabāšanu līdz pilnīgai Minskas vienošanos izpildei, norāda ĀM.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Ne krieviem ir “prezidents”, ne tās ir “vēlēšanas”. Cirks, nekas cits.

 2. Latvija jau var arī neatzīt,ne jau no tā Krievijai sliktāk.Lai dara savā valstī kā grib,kas mums no tā!

 3. aizveries,vates ujoboks!

 4. lai šis nerunā visas latvijas vārdā.viņi var pašnoteikties.

 5. bet Latvijā OK! Cik no tiem ir dubultpilsonība, vai Latvijas DP tas interesē un vai kas darīts Latvijas interesēs?

 6. bet krievijai po… atzist vai neatzist. ta ta iedomajusies saiema sevi par pasaules zandarmiem.ASV sindroms ir lipigs.

 7. =Latvija neatzīst Krievijas prezidenta vēlēšanu rīkošanu Krimā un Sevastopolē šī gada 18.martā, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).=
  Stingri melots – kāpēc – liec šo Krievijas prezidenta vēlēšanu rīkošanu Krimā par neatzīšanu uz balsošanu Latvijas varā Saeimas sēdē un tad patiesi redzēs cik % ir tā neatzīšana. Cik no 100 deputātiem patiesi neatzīst, cik pret, izvairīsies balsot, piedalīties sēdē, cik būs slimi ar Laventas virusss…
  Un varbūt pat to pajautā Latvijas EP deputātiem – negribās jautāt ? Saskaiti procentos un tas pie Kremļa faniem…

Draugiem Facebook Twitter Google+