×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
17. augusts, 2014
Drukāt

Latvija no Cīrihes atvadās ar Misāna desmito un Brūna 11. vietu

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

 Latvijas sportistu starti Šveices pilsētā Cīrihē notiekošā Eiropas čempionāta vieglatlētikā svētdien noslēdzās ar tāllēcēja Elvija Misāna desmito vietu un Anša Brūna vienpadsmito pozīciju šķēpmešanā.

Misānam pirmais mēģinājums netika ieskaitīts, otrajā viņš bija 7,76 metrus tāls, bet trešajā aizlēca 7,69 metrus tālu. Lai iekļūtu labāko astotniekā, kas dotu vēl trīs lēcienus, Misānam pietrūka 15 centimetri.

Kā zināms, priekšsacīkstes Misāns aizlēca 7,79 metrus tālu, kas bija 11.labākais rezultāts.

Šajā sezonā Misāns beidzot pārvarēja astoņu metru robežu, jūnijā Eiropas komandu čempionātā lecot 8,05 metrus tālu. Latvijas rekords tāllēkšanā – 8,07 metri – jau kopš 1983.gada pieder Jurim Tonem.

Tikmēr šķēpmešanā Brūnam tika ieskaitīts vien viens mēģinājums un latvietis savas karjeras svarīgākajās sacensībās samierinājās ar 72,24 metriem, apsteidzot vien vienu konkurentu. Līdz astotniekam viņam pietrūka vairāk nekā seši metri.

Kā zināms, priekšsacīkstēs Brūns katrā no mēģinājumiem uzlaboja savu rezultātu. Pirmajā metienā viņš bija 73,68 metrus tāls, otrajā metienā jau aizmeta 75,12 metrus, bet trešajā mēģinājumā šķēpu raidīja 81,04 metrus tālu, par četriem centimetriem apsteidzot kvalifikācijas normatīvu.

Zīmīgi, ka šis bija otrais visu laiku tālākais metiens Brūna karjerā.

Šķēpmešanas priekšsacīkstēs piedalījās arī Ainārs Kovals un Rolands Štrobinders, kuri nespēja kvalificēties finālam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+