×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. februāris, 2016
Drukāt

Latvijā no Grieķijas nogādāti pirmie patvēruma meklētāji (8)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Piektdien, 5.februārī, vēlu vakarā no Grieķijas Latvijā nogādāti pirmie patvēruma meklētāji – pārvietotas sešas personas, kam nepieciešama starptautiskā aizsardzība saskaņā ar Eiropas Savienības pārvietošanas programmu, aģentūru LETA informēja iekšlietu ministrijā.

Uz Latviju pārvietotas divas ģimenes – no Sīrijas un Eritrejas, tai skaitā divi pirmsskolas vecuma bērni.

Personas ieradās Latvijā vēlā piektdienas vakarā, neilgi pirms pusnakts un patlaban atrodas Patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā Muceniekos.

Pēc ierašanās Latvijā atbilstoši starptautiski noteiktajām procedūrām un Patvēruma likuma prasībām Valsts robežsardzes amatpersonas veica sākotnējās darbības, proti, iesniegumu pieņemšanu, personas iepazīstināja ar patvēruma meklētāja tiesībām un pienākumiem patvēruma procedūras laikā, veica sākotnējo aptauju, ievadīja personu pirkstu nospiedumus “Eurodac” sistēmā un izsniedza patvēruma meklētāja dokumentus.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Nevaldāmās un nevadāmās musulmaņu lielmigrācijas rezultātā mūsu valsts ir pārvērsta par prastu tirgus kiosku,kas ziņas gan pieņem ,gan izplata tālāk.Nav tikai vēl saskaitīts ,cik cilvēku kopumā ir izteikušies.Nebrīnīšos,ja tuvākajās dienās tiks publicēti ieceļojušo personu kāju un galvu izmēri.

  2. Vēl ceturdien Godmaniete kladzināja- neviens negrib šurp braukt,bet jau piektdienas naktī pirmie seši jau klāt. Tātad Godmaniete apzināti meloja,jo zināja kad šie jau ar somām sēž lidostā. Vis notiek ,kā tas Latvijā notiek,klusu un ar meliem.

  3. drīz sāksies arī mošeju būvniecība……

  4. nekas jau nav zināms, kas tad ir sasolīts. Izskatās, ka ieradies pats šeihs. Kāpēc tad madāma nav ievietojusi savos apartamentos? Cik tas izmaksās naudas izteiksmē, cik uz tā rēķina varēs nozagt un kas galu galā skatīsies uz ierēdņu lipīgajiem pirkstiem?

  5. Tāda sajūta,ka viņus,tos pārvietotos, aktīvi medījuši un kad noķēruši,tad sasējuši,lidmašīnā iekšā un uz Latviju prom.

  6. Vēl vakarā negribēja braukt neviens un no rīta jau klāt.Ātri gan!

  7. Visvairāk sāp Trojas zirga meli….Iepriecinošā vēsts ,ka uz Latviju neviens nevēlās braukt,tika publicēta kad pirmie meļņi jau bija ceļā uz Latviju!Turpinām melot mīļā miera labad….

  8. Pirmie seši noziedznieki.

Draugiem Facebook Twitter Google+