×
Mobilā versija
Brīdinājums -11.7°C
Haralds, Almants
Piektdiena, 23. februāris, 2018
18. septembris, 2014
Drukāt

Latvijā notiks “Futbola dienas 2014”

futbola_diena

Latvijā visas nākamās nedēļas garumā risināsies “Futbola dienas 2014”, vēsta organizatori.

Ir izveidota īpaša interaktīva Latvijas karte www.futboladiena.lv, kur ikviens entuziasts var pievienot savu futbola pasākumu vai aktivitāti, kā arī redzēt, kurās Latvijas vietās notiek ar futbolu saistīti pasākumi, spēles un citas aktivitātes.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola diena 2014 organizators Renārs Krīgers: “Futbols ir sporta spēļu karalis, ko apliecina arī tā popularitāte Latvijā. Mūsu federācijā šobrīd reģistrējušies vairāk nekā 14 tūkstoši futbolisti, bet futbola spēlētāju skaits noteikti ir vismaz divas vai pat trīs reizes lielāks. Futbols ir viens no demokrātiskākajiem komandu sporta veidiem, ko pagalmos un stadionos spēlē gan bērni, gan pieaugušie. Tas ir veselīgi, dod pozitīvas emocijas un saliedē vienotam komandas garam.”

Jau šobrīd savu dalību “Futbola dienās” apstiprinājuši vairāk nekā 40 sporta organizācijas no visas Latvijas, bet plānots, ka šogad sporta pasākumos varētu piedalīties vairāki tūkstoši entuziastu. “Futbola dienas” galvenais mērķis ir parādīt sabiedrībai, ka futbols ir sporta veids, kas brīvi pieejams visiem.

Lai motivētu iesaistīties, katrs www.futboladiena.lv reģistrētais pasākums piedalīsies konkursā, kur radošāko un interesantāko pasākumu organizatoriem būs vērtīgas balvas no Futbola dienas atbalstītājiem. Galvenā balvā – ceļojums ar AirBaltic kopā ar Latvijas futbola izlasi uz izbraukuma spēli Amsterdamā, kā arī balvas no Tallink, Autohalles, Piebalgas alus darītavas un citiem atbalstītājiem.

Ikviens Futbola dienas pasākuma vai aktivitātes organizators, kurš izvietos Latvijas kartē pasākumu, saņems ielūgumu uz 10. oktobra Latvijas futbola izlases spēli Skonto stadionā pret Īslandi.

Futbola dienas ietvaros 28. septembrī notiks arī meiteņu futbola diena “Live Your Goals” jeb “Sapņi piepildās” 49. vidusskolas stadionā, savukārt “Olimpiskajā sporta centrā” bērni no Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra piedalīsies labdarības dienā ar sportiskām aktivitātēm, ko vadīs Kašers ar Jogitu Pūpolu, uzstāsies Liene Šomase un atraktīvie Greentrials puiši.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+