×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
19. jūlijs, 2016
Drukāt

Latvijā pagaidām bez incidentiem, meklējot pokemonus

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Latvijā pagaidām nav notikuši būtiski incidenti, meklējot pokemonus.

“Policijai nav informācijas par jebkādiem incidentiem saistībā ar šo spēli,” uz jautājumu atbildēja Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Arī Rīgas pašvaldības policija, kas sniegusi padomus, kā pokepmonu ķērājiem neiekulties nepatikšanās, vēsta, ka nekādi negadījumi nav notikuši.

Tikmēr teju dienu no pasaules pienāk ziņas saistībā ar “Pokemon Go” spēlētājiem.

Spānijas pilsētas Barselonas policija ir izglābusi divus japāņu tūristus, kas bija iegājuši dzīvas autosatiksmes tunelī, meklējot pokemonu populārajā viedtālruņu spēlē “Pokemon Go”.

Bet klusas Sidnejas piepilsētas iedzīvotāji bijuši spiesti izsaukt policiju pēc tam, kad spēļu aplikācijas “Pokemon Go” lietotāji pārplūdināja tās ielas un parku.

“Pokemon Go” ir jaunākā papildinātās realitātes versija no populārās videospēles sērijas, kurā fiktīvie radījumi ievietoti reālajā dzīvē.

Ņemot vērā to, ka Latvijā un pasaulē spēle ieguvusi milzu popularitāti, Rīgas pašvaldības policija iepriekš ir publicējusi ieteikumus, kuri noderēs ikvienam pokemonu ķērājam. Lai atpūta nepārvērstos nelaimē vai nepatikšanās, vienmēr ir svarīgi izvērtēt visus iespējamos riskus un ievērot dažādas drošības prasības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+