×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
17. jūnijs, 2012
Drukāt

Latvijā populārākā jaunā vieglā automašīna – “Volkswagen Golf Plus”

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Šogad pirmajos piecos mēnešos Latvijā populārākā jaunā vieglā automašīna bija “Volkswagen Golf Plus”, liecina Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas (LPAA) apkopotie dati.

Pēc asociācijas sniegtās informācijas, 2012.gada piecos mēnešos reģistrētas 179 jaunas “Volkswagen Golf Plus” automašīnas.

Otra populārākā jaunā vieglā automašīna ar reģistrētiem 170 spēkratiem bija “Škoda Yeti”, seko “Nissan Juke” ar reģistrētām 162 jaunām automašīnām. Ceturtajā vietā ir “Peugeot 5008” ar šā gada piecos mēnešos reģistrētām 150 šādām automašīnām, bet piektajā vietā ierindojusies “Volkswagen Passat” ar reģistrētām 138 automašīnām.

Sestā populārākā automašīna piecos mēnešos bijusi “Peugeot 3008” – reģistrētas 137 šādas automašīnas, septītajā vietā ir “Toyota Avensis” ar 124 automašīnām, bet astotajā vietā ierindojusies “Volkswagen Tiguan”, un šā gada piecos mēnešos reģistrēti 115 šādi automobiļi. Devītajā vietā ar reģistrētām 103 automašīnām ir “Toyota Land Cruiser” (“Prado”), bet populārāko automašīnu desmitu šā gada piecos mēnešos noslēdz “Nissan Qashqai” ar reģistrētām 94 automašīnām.

Latvijā šogad pirmajos piecos mēnešos reģistrētas 5274 jaunas vieglās automašīnas (pasažieru un vieglais komerctransports līdz 3,5 tonām), kas ir par 13,4% vairāk nekā pērn attiecīgajā laika periodā.

LPAA ir sabiedriska organizācija, profesionālu ražotājrūpnīcu, Latvijā oficiāli pilnvarotu autoimportētāju un dīleru apvienība. LPAA prioritāte ir aizstāvēt savu biedru intereses sadarbībā ar dažādām valsts institūcijām un nodrošināt pircēju interešu ievērošanu attiecībā uz garantijām, servisu un informāciju. LPAA pašlaik ir 46 biedri, tostarp seši asociatīvie biedri, kuri pārstāv 49 automobiļu un motociklu ražotāju markas un Latvijas tirgū pārdod vairāk nekā 90% jauno transporta līdzekļu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+