Mobilā versija
+0.4°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Latvijā populārākais interneta pārlūks ir “Google Chrome”

chrome

Latvijā visbiežāk lietotais interneta pārlūks ir “Google Chrome”, kam seko “Mozilla Firefox” un “Internet Explorer”, liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma “Gemius” pētījums.

Saskaņā ar pētījuma datiem “Chrome” par savu interneta pārlūku Latvijā izvēlējušies 49% interneta lietotāju, kamēr “Firefox” lieto 24%, bet “Explorer” – 9% interneta lietotāju.

Arī pārējās Baltijas valstīs pirmajā vietā ir “Chrome”, ko Igaunijā un Lietuvā lieto vidēji 34% interneta lietotāju, bet atšķirībā no Latvijas Igaunijā un Lietuvā otrais populārākais pārlūks ar vidēji 24% interneta lietotāju ir “Explorer”, kam ar 17% seko “Firefox”.

Pētījums veikts 2015.gada jūnijā, kopumā 12 Eiropas valstīs – Polijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Ungārijā, Horvātijā, Slovēnijā, Slovākijā un Čehijā -, un par populārāko pārlūku atzīts “Chrome”, kam seko “Firefox”, “Explorer”, “Opera” un “Google Mobile”.

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+