×
Mobilā versija
+9.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
2. februāris, 2014
Drukāt

Latvija prezentē savu mākslu Parīzē

Foto: daigaalise.comFoto: daigaalise.com

1. – 2. februārī Latvijas vēstniecība Francijā piedalās PACE asociācijas rīkotajā kultūras salonā “Centrālās kultūras – ceļojums uz Eiropas sirdi”, Parīzē. Pasākums ir veltīts valstīm, kuras šogad atzīmē iestāšanās Eiropas Savienībā 10. gadadienu, portālu LA.lv informēja Ārlietu ministrija.

Divas dienas Parīzes izstāžu centrā Espace des Blancs Manteaux notiek tikšanās ar Eiropas valstu māksliniekiem, kas tandēmos mēneša garumā meistarklasēs sadarbojušies ar franču māksliniekiem, kopā radot mākslas darbus visdažādākajās mākslas jomās. Latviju pārstāv Parīzē dzīvojošā māksliniece Daiga Alise Freimane.

Katrai dalībvalstij ir atvēlēts stends, kurā apmeklētāji var iegūt informāciju par valsti, pilsētām un notikumiem. Tāpat, tiek rīkotas apaļā galda diskusijas par tēmām, kas saistītas ar Eiropas valstu kultūru un vēsturi.

Latvijas stendu, kuru organizējusi Latvijas vēstniecība Francijā, aicinot iepazīties ar 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas – “Rīga 2014” kultūras programmu, kā arī piedāvājot plašu un daudzpusīgu informāciju par Rīgu, Latviju un tūrisma iespējām. Latvijas stendā apmeklētāji var nobaudīt arī Latvijas gardumus – žāvētas ogas, auzu pārslu cepumus, un citas Latvijai raksturīgas veltes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+