Sports

Latvija RIO tiešraide: vidējais latvietis pret Māri Štrombergu 16

Publicitātes foto

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume pirmdien, 25. jūlijā plkst. 10.00 aicina tiešraidē skatīties raidījumu “Vidējais latvietis pret Olimpisko” par Māri Štrombergu, Rio Olimpisko spēļu dalībnieku un Latvijas Olimpiskās komandas karognesēju, divkārtējo Olimpisko čempionu BMX riteņbraukšanā.

Sporta žurnālists Edgars Buļs raidījumā pārstāvēs vidējo latvieti un BMX riteņbraukšanas trasē mēģinās sacensties ar Māri Štrombergu. Raidījuma skatītājiem būs iespēja uzzināt vairāk par BMX sporta veidu un iepazīties ar sportista treneri, kā arī sekot līdzi, kā notiek gatavošanās Olimpiskajām spēlēm.

Saistītie raksti

Tiešraižu sērija “Vidējais latvietis pret Olimpisko” ir veltīta sportistiem, kuri šovasar pārstāvēs Latviju 2016. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro. Tiešraižu skatītājiem būs iespēja ne vien uzzināt vairāk par attiecīgo sporta veidu un sportistu, bet arī redzēt vidējo latvieti uz savas ādas izbaudām olimpieša spēku.

Tiešraižu sērija noslēgsies 27. jūlijā plkst. 11.00 ar raidījumu par šķēpmetēju Zigismundu Sirmo. Raidījums “Vidējais latvietis pret Olimpisko” skatāms arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/rio.

Latvijas iedzīvotāji aicināti atbalstīt mūsu sportistus, piedaloties Twitter diskusijā un lietojot tēmturi #LatvijaRIO.

LA.lv