Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. augusts, 2015
Drukāt

Latvija sajūsmā: skandalozs krievu šovmenis dzied latviski (10)

Kadrs no videoKadrs no video

Krievu šovmenis un aktieris Ņikita Džigurda sajūsminājis Latviju, festivālā Šansons, kas noritēja Dzintaru koncertzālē, izpildīdams dziesmu “Migla, migla, rasa, rasa” latviešu valodā.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Pārsteigums ir, pat izklausījās labi. Tas, ka publika lielākā daļa nenovērtē un bolās, tas jau ir pierasts. Cepuri nost par uzdrīkstēšanos un izpildījumu.

  2. Super…viņš var iemācīties, bet tie krievi kas te dzimuši nevar

  3. Publika gan tāda neatsaucīga, nebija sajūsmā par latviešu dziesmu.

  4. Smuki ,paldies viņam.

  5. Kauns skatīties, un ko tā dullā tur bļaustās? Kas ieies vēsturē, Latvijā ne tādu bardaku ir redzējuši? Musu pašu “mākslinieki” ne vienu tautas dziesmu ir sakropļojuši. Vai nevajadzētu viņiem kādus pieklājības kursus iziet, pirms kā rādīt Dzintaros?

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+