Mobilā versija
-2.2°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
8. oktobris, 2016
Drukāt

Latvijā septiņos mēnešos ieveda par 34,5% mazāk mobilo tālruņu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Latvijā šogad septiņos mēnešos importēja 727 000 mobilo tālruņu, kas ir par 34,5% jeb 383 000 tālruņu mazāk nekā 2015.gada attiecīgajā laika periodā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Savukārt Latvijā ievesto mobilo tālruņu kopējā vērtība 2016.gada septiņos mēnešos bija 168,441 miljons eiro, kas ir par 41,3% jeb 118,488 miljoniem eiro mazāk nekā gadu iepriekš.

Latvijā 2015.gada septiņos mēnešos importēja 1,11 miljonus mobilo tālruņu, bet ievesto mobilo tālruņu kopējā vērtība bija 286,929 miljoni eiro.

Pašlaik Latvijā strādā četri mobilo sakaru operatori – GSM/UMTS standartā strādājošie “Latvijas Mobilais telefons”, “Tele2” un “Bite Latvija”, alternatīvā – CMDA – standartā strādājošais “Triatel”, kā arī vairāki virtuālie operatori.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (5)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+