×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
15. augusts, 2015
Drukāt

Latvijā septiņos mēnešos reģistrē par 8,8% vairāk motociklu un triciklu

Arta Drēziņa fotoArta Drēziņa foto

Ilustratīvs foto

Latvijā šogad septiņos mēnešos reģistrēti 471 motocikls un tricikls, kas ir par 8,8% vairāk nekā gadu iepriekš, liecina Auto asociācijas apkopotā informācija.

Tostarp 2015.gada septiņos mēnešos reģistrēti 249 solo klases motocikli (virs 250cc kubatūras).

Starp tiem populārākie bija BMW markas spēkrati – reģistrēti 63 šādi motocikli, seko “Honda” un “Harley Davidson” ar 34 motocikliem, kā arī “Yamaha” ar 29 un KTM ar 25 motocikliem.

Tāpat septiņos mēnešos iegrāmatoti 16 “Kawasaki”, 15 “Ducati”, 11 “Suzuki”, astoņi “Piaggio”, trīs “Aprilia”, pa diviem “Husaberg”, “Husqvarna” un “Moto Guzzi” motocikliem, kā arī pa vienam “Beta”, “Borossi”, “MV Agusta”, “Sherco” un “Triumph” markas spēkratam.

Pērn septiņos mēnešos Latvijā reģistrēja 433 motociklus un triciklus, bet gadā kopumā – 600, kas bija par 21% vairāk nekā 2013.gadā.

Auto asociācija ir sabiedriska organizācija, profesionālu ražotājrūpnīcu, Latvijā oficiāli pilnvarotu auto importētāju un dīleru apvienība. Asociācijas prioritāte ir aizstāvēt biedru intereses sadarbībā ar dažādām valsts institūcijām un nodrošināt pircēju interešu ievērošanu attiecībā uz garantijām, servisu un informāciju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+