×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 17. augusts, 2018
16. jūlijs, 2017
Drukāt

Latvija skaitļos. Apģērbs Latvijā ir dārgāks nekā Eiropā (17)

MV2info_13_7

Kopējais cenu līmenis Latvijā pašlaik ir 71% no Eiropas Savienības dalībvalstu vidējā līmeņa, liecina ”Eurostat” dati. Taču atsevišķās preču un pakalpojumu grupās Latvijas cenas jau ir tuvu ES vidējam līmenim, piemēram, apģērbi pie mums ir dārgāki nekā vidēji Eiropā. Eiropas Savienībā dārgākās valstis ir Dānija, Īrija, Luksemburga un Zviedrija (vēl dārgākas ir ārpus ES esošas Šveice, Islande un Norvēģija). Dānijā ir Eiropas Savienībā dārgākā pārtika, savukārt Īrijā sevišķi daudz jāmaksā par alkoholu un cigaretēm, dārgākie apģērbi ir Zviedrijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. glābiet mani no propagandas, laikam jābēg, krievi jau Pleskavā

 2. Kā pārliecinājos pats Bremenē,arī apavi Latvijā ir gandrīz uz pusi dārgāki!

 3. Viss pareizi>Kartejo reizi Atbildēt

  Latvija tikai ģeogrāfiski ir Eiropā! Pagājuši jau 27 gadi,bet joprojām mums nav ne eiropejisku nodokļu,ne eiropejiskas vēlēšanu sistēmas,ne eiropejisku algu,pensiju un pat slimokasu!

 4. Kas tas par mistisko kopumaa 71%, ja reiz pamataa, iznjemot kartupeljus, viss ir daargaak nekaa EU?
  Un… saliidzinosji ar darba algaam kaadi sanaak tad tie cipari?
  Tos negribat gadiijumaa atklaat?
  :(?

 5. Iepērkos ārzemju internetveikalos.Kvalitāte labāka, cenas vismaz 2x-3x lētākas…Ir starpība vai es bērnam varu nopirkt krekliņu pa 5 eiro vai pa 15 eiro…

 6. Iepērkot vismaz reizi gadā Polijā un Vācijā. It sevišķi bērniem, kuriem cenas Latvijā ir kosmoss

 7. Es gan sev, gan bērnam gan apģērbu, gan apavus pasūtu internetā no Eiropas veikaliem. Abiem standarta augumi, viss der. Ļoti, ļoti maz ko pērk tepat uz vietas. Tāpat pērku šo to lietota apģērba veikalos.

 8. ko var gribet,ja valsts iestades vispar nestrada.Piemeram VID.Vajadzigo 1000 darbinieku vieta mums ir 4000 liekezi,liekie-kas katru gadu aped 67 miljonus no valsts budzeta.VID slikti strada,ja var nodoklos norakstit 10 miljardus nesamaksatos nodoklus.Tas ir tik pat daudz,cik esam parada ES.Valsti nav kriminallikuma kas reguletu atbildibu valsts darbiniekiem.Tas ir VID.Ari citos valsts iestadijumos ir tas pats bardaks.Tapec jau uzspiez nodoklus tautai,kura ta jau dzivo uz nabadzibas robezas.Vel visadi valsts iepirkumi,atkati.Un te ir iznakums,ka katrs ierednis doma tikai par savu labumu,un tautai vinam uzsplaut.Nesaprot,ja nebus tauta,tad vins ari nebus.Morala degradacija pie visa slikta noved.

 9. Tas viss ir tāpēc ka mēs paši neko nedarām! Viss tiek importēts jau šobrīd 93% no visām precēm. ES mērķis arī bija iznīcināt dalībvalstu ražošanu, autonomiskumu, lai varētu tirgot savus Ķīnā ražotos sūdus! HA HA HA HA. Plus, pie mūms ierastais bizsnesa veids KUPI-PRODAI ar maksimālu uzcenojumu. Nu ko var teikt FORŠI, tā tik uz priekšu. Zaglīgie ierēdņi sekmēja ražošanas postažu, gan savas alkatības, gan savas nezināšanas vadīti.

 10. Kaut vai pasūtīt no Sportsdirecta Anglijā ar visu piegādi sanāk lētāk nekā pirkt mūsu Latvijā, jo nodokļi, nodokļi un nodokļi, tos visus tirgonis uzmet cenai un maksā pircējs.

 11. tūdaliņi taču pie siles, vajag zelta pastaliņām , bet katrs kurš kaut ko iebilst tiek pieskaitīts pie kremliniem, jo krievi nāk! Tas nekas, ka nāk, jau 27 gadus bet no Krievijas līdz Daugavpilij gan tālu jāiet, ne? Toties mums ir bēgļi, svešas armijas utt

 12. Minimālā alga vidēji ir 5-10 reizes mazāka nekā Eiropā!

 13. Deputātu algas jau arī kā Eiropā, bet tauta jau ir tikai tauta.

 14. No kura laika Latvija nav Eiropa?Atkal zurnaists iebrauc auzas!

 15. Bet algas kā Āfrikā.Kautkas še nav riktīģi.Vai nu negribam maksāt nodokļus,vai arī neprotam tos pareizi izlietot.Bet varbūt kāds pārāk daudz ”nāsīs” rauj.

 16. Bet, ja rēķinātu procentos – cik vidusmēra Latvijas iedzīvotājs šeit spiests terēt no savas algas vai pensijas partikas, apģērbu, medikamentu iegādei, domāju, mūsu tirgoņu cenas būtu visaugstākās.

  • Tāpēc jau visu rēķina procentos, vidējo, vidējo gada, utt Ja 2 dienas paēdi brokastis, pusdienas, vakariņas, bet 5 dienas miri badā tad sanāk, ka vidēji nedēļā ēd katru dienu, kas ir tuvu eiropijai. Papīrs panes visu.

Draugiem Facebook Twitter Google+