×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
17. februāris, 2017
Drukāt

Latvijā strauji izplatās ziņas par bīstamu spēli (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Iegriezt rokā, iegriezt kājā, klausīties depresīvu mūziku, ne ar vienu nerunāt, uzkāpt uz augstas ēkas un pieiet pie pašas malas, – tie ir daži no tā sauktās ”nāves spēles” uzdevumu saraksta, kas nonācis arī TV3 raidījuma “Bez Tabu” rokās.

Bīstamo spēli jaunieši uzsāk sociālajos portālos, ar speciālu mirkļbirku palīdzību. Tad dalībniekam tiekot doti piecdesmit uzdevumi katrai dienai. Spēle nonākusi arī līdz Latvijai.

Trauksmes zvanus saņēmusi gan Valsts policija, gan Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, gan Droša interneta centrs.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. kad starpbrīdī vai pašā stundas sākumā aicinu 4 klasnieku novērsties no planšetes un paskatīties uz mani,kad ar viņu runāju, bērns SANIKNOJAS. kļūst nervozs un dusmīgs. tas vecākiem šķiet normāli? dusmīgs, ka pēkšņi pārtraukts un izrauts no kādas uztraucošas spēles spēlēšanas. viņa sejā lasāms nemiers, agresija un neiecietība. viņš pārtraukts VISPATĪKAMĀKAJĀ mirklī, tā izskatās.

  2. cik ir jābūt stulbam, lai ko tādu darītu. esam izaudzinājuši paaudzi, kas no bezdarbības vairs nezina, kur likties un kā pavadīt savu laiku pēc iespējas trulāk. esam izaudzinājuši paaudzi, kam galvenais ir visāda stulbuma un vardarbības kalibra spēlītes krutajos telefonos un planšetēs. esam izaudzinājuši bērnus, kuri nespēj koncentrēt uzmanību stundās, kuriem neinteresē nekas, kur jāpieliek pūles un darbs.

  3. Vai tiešām mūsu jaunieši ir tik dumji galvās?

    • ko citu darīt ,ja darba nav,mācīties negribās atliek seksoties,dzert un pīpēt,spaisot un vēl spēlēt šo spēli.

    • jā, ir. tādi viņi izaug ģimenēs, kurās nav laika, kurās ieliek bērna rokās telefonu vai planšeti, un lai to nopelnītu, vecāki raujas no tumsas līdz tumsai. sīkajiem paliek viena kompānija – dumjās spēles telefonos, tās rada visāda veida nespēju – domāt, koncentrēties, runāt, klausīties, lasīt, atcerēties….itin viss šis arvien lielākai daļai bērnu kļūst par problēmu, par grūtībām, par slogu….

Draugiem Facebook Twitter Google+