Tehnoloģijas

Latvijā tagad ir iespēja pelnīt ar “Wi-Fi”1

Foto – LETA/Reuter

IT pakalpojumu nodrošinātājs “Maksikom” un reklāmas aģentūra “Capsule”, sadarbojoties ar starptautisku “Wi-Fi” reklāmas tīkla sistēmas izveidotāju, Latvijā sākuši piedāvāt iespēju lietot publiski pieejamos “Wi-Fi” tīklus reklāmas vajadzībām, tādējādi arī papildus nopelnot. Jaunais pakalpojums ieguvis nosaukumu “Wi-Fi BūST”.

Kas ir šis starptautiskais reklāmas tīkla sistēmas izveidotājs, gan nav zināms. Kā norāda projekta autori, līdz šim Latvijā šāda iespēja pastāvēja, izmantojot dažādas starptautiskās sistēmas un programmatūras, kurām Latvijā nav savu reģionālo pārstāvju, kas esot sarežģījis gan sistēmas pieslēgšanas procesu, gan tās administrēšanas un lietošanas iespējas. Savukārt turpmāk ikviens Latvijas uzņēmums varēs pieslēgties starptautiskajai sistēmai, paverot plašas iespējas aktīvi strādāt ar paša uzņēmuma klientiem, veidojot jaunas lojalitātes programmas, kā arī veidojot savstarpējo sadarbību – izvietot reklāmu citu uzņēmumu “Wi-Fi” tīklā.

Sistēmas darbības pamatā ir plaši lietotās digitālā mārketinga reklāmas, kur dažādi vizuālie materiāli un video parādās dažādos portālos. Izmantojot šo sistēmu, uzņēmumi varēs izvietot reklāmu publiskajos “Wi-Fi” tīklos. “Wi-Fi BūST” piedāvās trīs pieslēgšanās veidus sistēmai, un tās izmantošana būs bezmaksas pakalpojums, ja uzņēmuma telpās ir izveidots “Wi-Fi” tīkls.

Saistītie raksti
LA.lv