×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
27. marts, 2017
Drukāt

Latvijā top “elfu kustība” cīņai pret interneta troļļiem (10)

Foto: Elfu vienība/FacebookFoto: Elfu vienība/Facebook

Bijušais Austrumeiropas politikas pētījumu centra biedrs un agrākais diplomāts Ingmārs Bisenieks ar domubiedriem sācis veidot Latvijas “interneta elfu” kustību un aicina atsaukties ikvienu, kuram ir vēlēšanās pretdarboties agresīvajai troļļu darbībai, kuri izplata melus un apzinātu dezinformāciju Latvijas interneta medijos, aģentūru LETA informēja Austrumeiropas politikas pētījumu centra pārstāvji.

Viņi norādīja, ka vairākās valstīs jau ir novērtētas interneta troļļu darbības negatīvās sekas un tiek īstenota pretdarbība šādām pārliecināšanas un maldināšanas kampaņām internetā. Lietuvā jau darbojas “interneta elfu” grupa, kas izgaismo un vēršas pret troļļošanu, un nu ir pienācis laiks arī Latvijā apvienoties tiem, kuri nav vienaldzīgi pret to, kas notiek Latvijas interneta vidē.

Centra pārstāvji norādīja, ka visi, kuriem ir interese iesaistīties Latvijas interneta elfu vienībā, aicināti sazināties ar Bisenieku rakstot uz e-pastu “elfuvieniba@gmail.com” vai piesakoties sociālā tīkla “Facebook” grupā “Elfu vienība”.

Interneta Elfu kustība kalpos kā platforma, kurā visi ieinteresētie varēs apmainīties ar viedokļiem un pieredzi cīņā ar interneta troļļiem, plānot un īstenot nepieciešamos pretpasākumus, kā arī gūt vērtīgas zināšanas par labākajiem piemēriem cīņai ar dezinformāciju internetā.

Iniciatīvu atbalsta Austrumeiropas politikas pētījumu centrs un Latvijas Transatlantiskā organizācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. “kuri izplata melus un apzinātu dezinformāciju Latvijas interneta mēdijos” ko, lūdzu??? Es meloju??? Kā nav kauna tam, Ingmāram Biseniekam, kaut ko mūdēt!!! Ingmār Biseniek, vai Tu esi LPSR cenzūras darbinieks? Čali, pie mums ir demokrātija!! Esmu redzējis nabadzību, tāpēc brēkšu un kliegšu par to!!! Bagātniekiem un bagātnieku pakalpiņiem manu muti neaiztaisīt! Man muti kaut kāds Latvijas ierēdnis neaiztaisīs!!! Man pat ir kermenī redzamas nabadzības sekas! Tāpēc es profestēšu vienmēr! Tik nagli ir tie ierēdņi!!! Hibrīdkarš??? Tiešām??? Nabagus apzog kangari un vel Krieviju vaino? Nu, viņi ir vel nabadzīgāki par mums, man viņus pat tuvu nevajag… Līdz Rietumeiropai mums ir tālu!!!
  Cieņā, Skolnieciņš
  P.S. Nu, elfi, vai kāds no jums spēj dzīvot nabadzībā??? Kāds no jums SIMTSLATNIEKOS strādāja? Tik nesaprotu, kālab jums jācīnās ar mani??? Esmu Skolnieciņš un es stāstu savas dzīves patiesību!!!
  © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{

  • Skolnieciņ ej strādāt. Darbiniekus nevar atrast, bet tu te muldi !

  • Skolnieciņ ej strādāt. Darbiniekus nevar atrast, bet tu te muldi !

   • Vai Tava ģimene kādreiz saskarās ar bezdarbu? Es stāstu savu pieredzi! Kā Tu domā vai vecumā ap vai virs 60 gadiem vecumā var atrast darbu, ja esi invalīds??? Es dzīvoju ar saviem 117€ un cietu. Vai Tu spēj man to kompensēt? B*eg, kā Tu domā???

 2. parasti jau troļļus fermai algu tā paslepus, bet nu jau izmisumā sāk publiski vervēt

 3. Urla atkal ārdās

 4. Jādibina komanda darbam “PAR”, citādi cīņa pret depopulāciju, migrāciju, bezdarbu, parādiem, korupciju, nabadzību u.c. nesmukām lietām 4.maija republikā būs tikpat nejēdzīga kā pēdējos 25. gados. Kamēr LV tiesībsargs turpinās atklāti paust savu viedokli, tikmēr visi “troļļi” , “elfi”, “goblini” u.c. mošķi var droši
  gulēt savās alās. Ir kāds PAR SATVERSMĒ rakstītā īstenošanu dzīvē, jebšu sāks bezjēgas cīņu pret:
  ” Juris Jansons: Satversmē ierakstītie principi un ideāli ir piesmieti ” (LVportāls, 17.11.2016.)

 5. na nacistu troļļu fermā darbiniekus vervē Atbildēt

  un lai tik slikti neskanētu, par elfiem tagad tos sauks, tas nekas ka darbs tas pats vecais-melot, melot un velreiz melot.

Draugiem Facebook Twitter Google+