×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
21. septembris, 2012
Drukāt

Latvijā viesosies britu parlamentārieši

Foto - LETAFoto - LETA

No 23. septembra līdz 26. septembrim Latviju apmeklēs četri Lielbritānijas parlamenta deputāti, kuri pārstāv partiju grupu sadarbībai ar Latviju, aģentūru LETA informēja Lielbritānijas vēstniecībā Latvijā.

Britu parlamentārieši viesosies pie saviem kolēģiem Saeimā, apmeklēs Ārlietu ministriju, tiksies ar ekonomikas ministru Danielu Pavļutu (attēlā), kā arī apmeklēs uzņēmumus “Madara Cosmetics” un “Greenworld Fuels”. “Esmu ļoti gandarīts par šo Lielbritānijas parlamenta deputātu vizīti Latvijā. Un esmu pārliecināts, ka vizītes laikā deputāti pārliecināsies par ciešo saikni starp Lielbritāniju un Latviju un vienlaikus redzēs iespējas turpmākai sadarbībai,” saka Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Endrū Sopers.

Visu partiju grupa sadarbībai ar Latviju Lielbritānijas parlamentā tika izveidota 2010. gadā, lai stiprinātu divpusējās attiecības starp Latviju un Lielbritāniju. Sadarbības grupas vadītājs ir Kristofers Pinčers, kurš vadīs parlamentāriešu delegāciju Latvijā. Pirmdien, 24. septembrī, britu parlamenta deputāti tiksies ar kolēģiem no Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes parlamentu. Atsevišķa tikšanās plānota ar Saeimas priekšsēdētājas biedri Inesi Lībiņu-Egneri (RP) un ar Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītāju Vjačeslavu Dombrovski (RP). Vēlāk deputāti apmeklēs veiksmīgo Latvijas uzņēmumu “Madara Cosmetics”, kas dabīgo kosmētiku eksportē arī uz Lielbritāniju.

Otrdien, 25.septembrī, britu delegācija tiksies ar ekonomikas ministru Pavļutu, Ārlietu ministrijas parlamentāro sekretāru Viktoru Makarovu, kā arī apmeklēs “Greenworld Fuels” – britu izcelsmes uzņēmumu, kas darbojas atjaunojamās enerģijas jomā. Vakarā britu parlamentārieši piedalīsies Lielbritānijas Tirdzniecības palātas rīkotajās vakariņās, kurās tiks pārrunāti Lielbritānijas un Latvijas ekonomiskās sadarbības jautājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+